jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۸۹۷۶   ۱۵ دی ۱۳۸۱  |  ۲۰:۳۵

جوان شروری که با همدستی یکی از دوستانش با سرکرده راه یک راننده تاکسی ، دختر جوانی را مورد حمله قرار داده بود، در آخرین شرارت خود دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ما، روز گذشته در منطقه نارمک با صدای فریاد دختر جوانی که از سوی 2شرور مورد حمله قرار گرفته بود، مردم به کمک وی رفتند و مشخص شد این 2نفر قصد دارند دختر جوان را به زور از داخل خودرو بیرون بکشند. با حضور مردم در محل ، یکی از شرورها متواری و فرد دیگر پس از دستگیری ، تحویل ماموران انتظامی شد. با انتقال این متهم به شعبه 612جنایی تهران و در بررسی سوابق وی مشخص شد او از مجرمان سابقه دار است . این متهم برای ادامه تحقیقات تحویل شعبه 5آگاهی تهران شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر