jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۸۹۵۰۵   ۳۱ تير ۱۳۸۷  |  ۱۲:۰۸

جشنواره فیلم ‌های کوتاه هالیوود (هالی‌شورتس) حدود 70 فیلم از کشورهای مختلف دنیا را در چهارمین دوره خود به نمایش می‌گذارد.

به گزارش هالیوود ریپورتر، این جشنواره روز هفتم آگوست با نمایش دو فیلم کوتاه با حضور بازیگران جوان و مشهور هالیوود افتتاح می‌شود.

«حفره در آسمان کاغذی» ساخته بیل پرپل و بازی جسیکا بیل و گری مارشال و «خون‌دماغ» به کارگردانی جف وسپا و بازی دیوید آرکوئت فیلم‌های افتتاحیه این جشنواره هستند.

این رویداد چهار روزه که در شهر لس‌آنجلس برگزار می‌شود، امسال برای اولین بار بخش ویژه‌ای را به ویدیو کلیپ ‌هایی از گروه‌های نوظهور موسیقی اختصاص داده است.

امسال 650 فیلم کوتاه از 25 کشور متقاضی شرکت در جشنواره هالی‌شورتس بودند که با توجه به لزوم پرداخت هزینه ثبت‌نام، برای جشنواره یک موفقیت محسوب می‌شود.

بیشتر جشنواره‌های آمریکایی بر خلاف همتایان اروپایی خود، از فیلمسازان متقاضی شرکت هزینه ثبت‌نام دریافت می‌کنند.

دانیل سول، یکی از موسسان جشنواره معتقد است با توجه به برنامه‌هایی که برای دوره چهارم تدارک دیده شده است، هالی شورتس در راه پیشرفت برای شناخته شدن در هالیوود گام برمی‌دارد.

گروه ترجمه

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر