jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۸۷۷۲۸   ۲۲ تير ۱۳۸۷  |  ۱۶:۴۲

محمد بیداریان شناگر 19 ساله کشورمان با ثبت رکورد جدید ملی ، در آستانه کسب رکورد ورودی المپیک قرار گرفت.

به گزارش ایسنا ، سومین روز از مسابقات شنای بین‌المللی کرواسی - ورودی المپیک از صبح امروز شنبه در شهر دوبرونیک کرواسی آغاز شد و ملی پوشان کشورمان رقابت خود را با شناگران 13 کشور آغاز کردند.

در این مسابقات «محمد بیداریان» در رشته 50 متر آزاد موفق شد با ثبت رکورد جدید ملی 23 ثانیه و 67 صدم ثانیه برای کشورمان ضمن کاهش 28 صدم ثانیه رکورد ملی ایران (رکورد ملی کشور متعلق به حمیدرضا مبٌرز 23 ثانیه و 95 صدم ثانیه بود که دی ماه 84 بدست آمده بود) فاصله خود را تا مسابقات 50 متر آزاد المپیک پکن به 54 صدم ثانیه رساند. رکورد ورودی رشته 50 متر آزاد در مسابقات المپیک 23 ثانیه و 13 صدم ثانیه است.

محمد بیداریان به این ترتیب با ثبت این رکورد راهی مرحله نیمه نهایی شد. رقابت‌های نیمه نهایی امشب برگزار می شود.

محمد علیرضایی نخستین شناگر المپیکی کشورمان که روز پنج شنبه موفق شد برای نخستین بار در تاریخ شنای ایران جواز شرکت در رقابت‌های 100 متر قورباغه المپیک را بدست آورد صبح امروز در مسابقات 50 متر قورباغه به مصاف حریفان خود رفت. محمد علیرضایی دقایقی پیش با ثبت زمان 28 ثانیه و 38 صدم ثانیه به عنوان نفر اول به نیمه نهایی صعود کرد.

مسابقات نیمه نهایی امشب برپا خواهد شد. رقابت‌های 50 متر قورباغه در بازی‌های المپیک برگزار نمی‌شود. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر