jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۸۴۳۲   ۰۱ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۴

سرانجام جلسه دیروز نمایندگان دو تیم پیروزی و استقلال مشخص کرد که این بازی در روز 20دی باید در کدام ورزشگاه و کدام شهر برگزار شود.

دیروز نصرالله عبداللهی ، سرپرست استقلال به نمایندگی از این تیم و آرومی به نمایندگی پیروزی به فدراسیون فوتبال رفتند و در دفتر سازمان لیگ جلسه ای 30دقیقه ای برگزار کردند. در این جلسه مقرر شد که ورزشگاه 70هزار نفری یادگار امام (ره) تبریز در ساعت 14روز 20دی میزبان بازی دو تیم پیروزی و استقلال باشد. در این جلسه همچنین تصمیم گرفته شد در صورت نامساعد بودن هوا و زمین ورزشگاه ، بازیکنان دو تیم بلافاصله عازم جزیره کیش شوند و 48ساعت پس از زمان اولیه بازی یعنی در ساعت 14روز 22دی دیدار خود را در ورزشگاه المپیک آن جزیره برگزار کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر