jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۷۷۹ ۱۵ آبان ۱۳۸۰  |  ۲۳:۱۳

رئیس مجلس شورای اسلامی دیروز وارد گیلان شد و در جلسه شورای اداری استان شرکت کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی در رشت گفتگو با خبرنگاران ، شرکت در آیین یادواره شهدای لاهیجان و دیدار با مردم را از هدفهای اساسی سفر خود اعلام کرد.حجت الاسلام والمسلمین کروبی در جلسه شورای اداری استان گیلان در سالن اجتماعات استانداری گیلان حضور یافت ؛ که در این نشست مدیران و مسوولان اجرایی استان ، استاندار گیلان و نمایندگان مجلس شرکت داشتند. در این جلسه مسائل و نیازمندی های اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی استان با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی بررسی شد . همچنین با حضورحجت الاسلام والمسلمین کروبی ، نخستین کلنگ احداث سد پلرود در شهرستان رودسر به زمین زده شد و عملیات اجرایی این پروژه مهم با هدف تامین آب کشاورزی منطقه به ویژه شالیزارها، آغاز شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر