jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۵۵۲۵۹ ۱۶ آذر ۱۳۸۶  |  ۲۲:۵۲

هوشنگ نصیرزاده ، کارشناس و مدرس داوری در گفتگو با «جام جم»، اشتباه های داوری دیدار پرسپولیس صبا را برشمرد و درباره گل اول پرسپولیس گفت:

در مطالعه تصویری این طور معلوم بود که شیث رضایی قبل از ارسال با تنه باعث سرنگونی مدافع صبا شد و به همین دلیل اعتراض بازیکن صبا، موضوعیت پیدا می کرد، متقابلا هنگام اعلام پنالتی به ضرر پرسپولیس هم سپهر حیدری در حالی که به هوا پریده بود با دست چپ خود توپی که در حال عبور از او بود را کنترل کرد ولی عباسفرد، مهاجم صبا قبل از این که او این کار را انجام دهد روی او خطا کرد.
نصیرزاده درباره بازی استقلال ذوب آهن هم توضیح داد: امید روانخواه در حالی که تک اخطاره بود در دقیقه 36 صحنه شبیه سازی به وجود آورد و از داور کارت زرد دوم را گرفت و باید اخراج می شد، اما رضا سخندان ، کمک داور اول با بالا بردن پرچم خود به داور فهماند روی روانخواه واقعا خطا شده است ، در حالی که در این ناهماهنگی تصمیم کادر داوری ، تصمیم داور کاملا صحیح بود، چون هیچ خطایی روی روانخواه نبود.
در دقیقه 92 هم فرهادی ، مهاجم ذوب آهن درون محوطه جریمه استقلال در حال دور زدن مدافعان استقلال بود که فولادی روی او مرتکب پنالتی شد، اما داور مسابقه به اشتباه به فرهادی کارت زرد نشان داد و این مهمترین تصمیم داور بود که روی اشتباه صورت گرفت.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر