jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۵۳۳۱   ۲۴ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۹

طرح مدرسه ، مروج سلامت با 4موضوع جلوگیری از استعمال دخانیات و اعتیاد، پیشگیری از ابتلا به بیماری ایدز و نفی خشونت ، از آبانماه امسال در بیش از 2هزار مدرسه کشور به اجرا درمی آید.

به گزارش واحد مرکزی خبر، مسوول دفتر پیشگیری وزارت آموزش و پرورش با اعلام این مطلب گفت : برنامه ای را که آموزش و پرورش در قالب طرح مدرسه ، مروج سلامت طراحی کرده ، استفاده از دبیران دوره متوسطه است که این دبیران با توجه به دوره های آموزشی ای که طی کرده اند، دانش آموزان را با 4موضوع پیشگیرانه یاد شده آشنا می کنند. او میزان بودجه اختصاص یافته به این طرح را 3میلیارد ریال اعلام و تصریح کرد: در اجرای طرح مدرسه ، مروج سلامت از دبیران زیست شناسی ، تربیت بدنی ، روان شناسی و جامعه شناسی به عنوان رابط استفاده خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو