jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۵۰۵۹۶   ۰۸ آبان ۱۳۸۶  |  ۰۲:۱۳

تصویربرداری سریال خانه شمعدانی با حضور علی دارابی ، معاون امور مجلس و استان ها و حسن تقدس نژاد، معاون اداری و مالی سازمان در لوکیشنی در مشهد آغاز شد.


این سریال که در مرکز سیمای خراسان رضوی آماده می شود، به دست محسن قصابیان کارگردانی می شود. «خانه شمعدانی» داستانی امروزی را روایت می کند که اتفاقات آن در مشهد روی می دهد. خانه شمعدانی داستان پیرمرد و پیرزنی به نام رحمان و صدف است که در منزل قدیمی و موروثی خود، با دیگر اعضای خانواده زندگی می کنند. بر اثر اتفاقی ، زائرانی میهمان منزل آنها می شوند و این آغاز ماجراهای این سریال است.
در این سریال ، هر قسمت ماجرا را زائرانی که از نقاط مختلف ایران ، میهمان این خانه شده اند، پیش می برند.
مهدی صباغی ، محمد الهی ، محسن قصابیان ، ابراهیم آبادی ، بیوک میرزایی ، افسانه ناصری ، کیوان محمودنژاد، مالک سراج و احمد کاوری در این سریال به ایفای نقش خواهند پرداخت.
در ساخت این سریال ، احسان قصابیان (تهیه کننده و مدیر تولید)، محسن قصابیان ، محمد باقری نیکو، احسان قصابیان و امیرعباس پیام (نویسندگان)، محمدابراهیم رجبیان (مدیر تصویربرداری)، محسن طیبی (صدابردار)، حبیب شجری (طراح گریم)، سعید شکری (عکاس)، مریم دیانتی پور (روابط عمومی)، امین اشرفی (دستیار کارگردان) و مهدی دیانتی پور (جانشین تولید) همکاری می کنند.
خانه شمعدانی در 13 قسمت 45 دقیقه ای تهیه می شود و در آن ، 4 بازیگر خارجی نیز به ایفای نقش خواهند پرداخت.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر