jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۴۸۴۷   ۱۴ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۹

رقابت های کشتی آزاد بازیهای آسیایی بوسان از دیروز آغاز شد و در 4وزن اول ، 3کشتی گیر کشورمان مسابقه های خود را با پیروزی پایان بردند و به مرحله بعد رسیدند. تنها پژمان درستکار حذف شد.

در وزن 55کیلو، محمد رضایی حریفان پرقدرت خود را از مغولستان و کره جنوبی به ترتیب با نتایج 5بر 2و 4بر 2مغلوب کرد. او امروز برای سرگروهی به مصاف حریفی از ازبکستان می رود. در وزن 120کیلو، عباس جدیدی حریفان خود را از فیلیپین ، چین و قطر بسادگی مغلوب کرد. او امروز برای سرگروهی به مصاف کشتی گیر هندی می رود و شانس فراوانی برای رسیدن به فینال دارد. در وزن 84کیلو، پژمان درستکار پس از یک دور استراحت ، مقابل شامیل علی اف کشتی گیر روسی الاصل تاجیکستان با حساب 3بر 2مغلوب شد و علی رغم غلبه بر کشتی گیر ژاپنی ، نتوانست صعود کند و به مقام پنجم وزن خود رسید. در وزن 66کیلو، علیرضا دبیر شروعی پرقدرت داشت . او سعید جلامحمد را از قطر با حساب 10بر صفر شکست داد و آپوار پهلوان از پاکستان را هم با حساب 11بر صفر مغلوب کرد تا به عنوان سرگروه ، راهی مرحله بعد شود. دیروز عصر مراسم وزن کشی 3وزن دوم کشتی آزاد بازیهای آسیایی بوسان برگزار شد و حاجی زاده ، حیدری و جوکار، حریفان خود را شناختند. در وزن 60کیلوگرم ، مسعود مصطفی جوکار با کشتی گیران قطر و قرقیزستان همگروه شد. در این وزن 14کشتی گیر حضور دارند. در وزن 74کیلوگرم ، مهدی حاجی زاده قهرمان جهان ، با کشتی گیران پرقدرت ژاپن و ازبکستان مسابقه خواهد داد. در این وزن 15کشتی گیر به رقابت خواهند پرداخت . در وزن 96کیلوگرم ، علیرضا حیدری با قرعه دشواری روبه رو شد و باید به مصاف اسلام بایرامکوف ، نایب قهرمان المپیک 2000سیدنی برود. دیگر کشتی گیر این گروه از چین است . در این وزن 11کشتی گیر به رقابت می پردازند و کشتی ها از بامداد امروز آغاز شده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر