شروع فرصت‌های ۱۵ دقیقه‌ای نامزدها در تلویزیون از ساعت ۱۸

دبیر ستاد انتخابات صدا و سیما اعلام کرد که فرصت ۱۵ دقیقه‌ای نامزد‌ها از ساعت ۱۸ آغاز می‌شود و بازپخش این گفتگو‌ها تا پاسی از شب ادامه خواهد داشت.
کد خبر: ۱۴۶۲۳۷۲

به گزارش جام‌جم‌آنلاین، آخرین برنامه تلویزیونی نامزد‌های ریاست‌جمهوری مربوط به برنامه «بدون تعارف» و برنامه «گفت‌وگوی ویژه» است که به علیرضا زاکانی و مصطفی پورمحمدی اختصاص دارد.

محمدصالح مفتاح دبیر ستاد انتخابات صداوسیما اعلام کرد که فرصت‌های ۱۵ دقیقه‌ای در اختیار نامزد‌های ریاست‌جمهوری قرار می‌گیرد که از ساعت ۱۸ امروز آغاز می‌شود. این گفتگو رو به دوربین و آخرین صحبت‌های نامزد‌های انتخابات پیش از برگزاری انتخابات است.

به گفته وی، پخش اولیه این جمع‌بندی ۱۵ دقیقه‌ای از شبکه یک سیما پخش می‌شود و این بسته تبلیغاتی یک ساعت و نیم به طول می‌انجامد. پس از پخش اولیه، در شبکه‌های دو و سه سیما بازپخش آن در دستور کار قرار می‌گیرد به گونه‌ای که تا ساعات نیمه شب بعد از فوتبال در شبکه سه بازپخش داریم. فردا صبح بازپخش مجدد برای ساعات پایانی تبلیغات درنظر گرفته‌ایم که آخرین گفتگو‌های نامزد‌ها با مردم را روی آنتن خواهیم برد.
دبیر ستاد انتخابات صداوسیما تأکید کرد: ترتیب پخش این گفتگو‌های پایانی براساس قرعه‌کشی صورت می‌گیرد. همچنین چند بخش کوتاه دیگر خصوصاً میزگرد نمایندگان نامزد‌ها را در شبکه‌های استانی خواهیم داشت که عصر امروز روی آنتن خواهند رفت.

مفتاح خاطرنشان کرد: از فردا مسئله مشارکت و دیگر راهبرد‌های مدنظر مقام‌معظم رهبری که بر روی آن تأکید فرمودند به صورت پررنگ‌تری پیش می‌رود. همچنان که در کنار توسعه رقابت نامزدها، مسئله توسعه مشارکت اولویت اول ما بود، اما با قوت و قدرت بیشتری دنبال خواهد شد. 

گفتنی است، با توجه به توضیحات دبیر ستاد انتخابات صداوسیما، این ۶ گفت‌وگوی ۱۵ دقیقه‌ای از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ از شبکه یک به روی آنتن می‌رود. شبکه دو در ویژه برنامه «زمانه» از ساعت ۲۲ تا ۲۴ و شبکه سه بلافاصله بعد از فوتبال حدود ۳۰ دقیقه بامداد این گفتگو‌ها را بازپخش می‌کند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها