دکتر محمد باقر قالیباف در برنامه «میز گرد فرهنگی» شبکه دوم سیما :

وقتی حرف از خدمت و پیشرفت میزنیم یکی از ابعاد آن فرهنگی است

ویژه برنامه انتخاباتی شبکه دو با تمرکز بر اطلاع رسانی در خصوص سوابق نامزدهای ریاست جمهوری

«زمانه» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو با تمرکز بر اطلاع رسانی در خصوص نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، این شب ها به صورت زنده و مستقیم از شبکه دو به روی آنتن می رود.
کد خبر: ۱۴۶۱۳۲۹

ویژه برنامه انتخاباتی شبکه دو با تمرکز بر اطلاع رسانی در خصوص سوابق نامزدهای ریاست جمهوری

به گزارش جام‌جم‌آنلاین از روابط عمومی رسانه ملی، تمرکز اصلی «زمانه» به تهیه کنندگی امیرعلی آزادی روی اطلاع رسانی دقیق، خبررسانی و پرداختن به حاشیه‌های انتخابات ریاست جمهوری است.

آزادی یکی از تهیه کنندگان ویژه برنامه انتخاباتی شبکه دو گفت: مشارکت مردم برای تعیین سرنوشت خود و حضور آنان در پای صندوق‌های رای امری حیاتی و حتمی و وظیفه آحاد مردم در هر جامعه‌ای است و رسانه در این میان، نقش تعیین کننده‌ای در مشارکت همگانی و جهت دهی افکار عمومی‌به سمت صندوق‌های انتخاباتی دارد.

وی افزود: در برنامه «زمانه» با اطلاع رسانی درباره نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری سعی داریم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیار مردم فهیم کشورمان قرار دهیم تا بتوانند با آگاهی، انتخاب اصلحی برای تعیین رئیس جمهور کشورشان داشته باشند.

تهیه کننده برنامه «زمانه» تصریح کرد: این برنامه علاوه بر بررسی مدارک تحصیلی هر کدام از نامزد‌ها در خصوص این که هر نامزد چندبار در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرده است، از چه جریان و گروهی حمایت می‌شود و نسبت به مسائل چه دیدگاهی دارد، سخن خواهد گفت.
آزادی ادامه داد: «زمانه» یک برنامه تبیینی است و بیش‌تر در حوزه اطلاع رسانی گام برمی دارد و وارد فضای تحلیلی انتخابات نمی‌شود. این برنامه اطلاعات دسته اول و جدید را هر شب به مخاطبان خود ارائه می‌دهد. این اطلاعات و اخبار مطالبی است که روزانه خبرگزاری‌های رسمی، رسانه‌های معتبر و حتی خبر‌های فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده اند و مورد توجه قرار گرفته است. اطلاع رسانی‌ها به صورت دسته بندی در  ویدئووال به مخاطب ارائه می‌شود.

وی افزود: مردم را با سوابق و ویژگی‌های نامزد‌های انتخاباتی آگاه می‌کنیم. در این برنامه افرادی که مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری هستند هم در برنامه حضور خواهند داشت.

از دیگر بخش‌های این برنامه، پخش صحبت‌های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری درباره انتخابات، نقش انتخابات در پیشبرد اهداف انقلاب، ترغیب مردم به مشارکت در انتخابات به منظور تعیین سرنوشت خودشان است. بخشی هم به صحبت‌های بزرگان انقلاب از جمله شهید رجایی، بهشتی و سلیمانی مرتبط با فضای انتخاباتی، اختصاص دارد.

یک بخش ویژه هم مربوط به سخنان رئیس جمهور شهیدمان آیت الله رئیسی است که برای شناخت بیشتر مردم درباره ویژگی‌های و خدمات خادم الرضا برای بییندگان ارائه می‌شود.

«زمانه» تا ۸ تیرماه از آنتن شبکه دو سیما پخش می‌شود. این برنامه به مدت ۵۰ دقیقه هر شب حوالی ساعت ۲۳ به صورت زنده و مستقیم روی آنتن است. اگر انتخابات ریاست جمهوری به دور دوم کشیده شود پخش این برنامه تا ۱۵ تیرماه ادامه خواهد داشت.

امیرعلی آزادی و میثم پیله ور دانش تهیه کنندگان، سردبیر ابوالقاسم رحمانی، مدیر تولید ایوب سلیمی و المیرا شریفی مقدم مجری «زمانه» هستند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها