ببینید | هلاکت ۲ عضو اصلی گروهک جیش‌الظلم

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: دو نفر از عوامل اصلی گروهک تروریستی جیش الظلم در روزهای اخیر توسط پرسنل انتظامی استان به هلاکت رسیده‌اند‌.
کد خبر: ۱۴۶۰۷۶۸

هلاکت ۲ عضو اصلی گروهک جیش‌الظلم

به گزارش جام‌جم‌آنلاین سردار دوستعلی جلیلیان صبح امروز در حاشیه نمایشگاه کشفیات یازدهمین مرحله از طرح رعد انتظامی استان سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: عملیات‌های منسجمی از ابتدای هفته تاکنون در راستای اجرای مرحله یازدهم طرح رعد انتظامی سیستان و بلوچستان اجرا کردند که در این راستا سه هزار و ۷۸ نفر انواع متهم در سطح استان دستگیر شدند، هشت باند سازمان یافته متلاشی شده و دو نفر از عوامل اصلی گروهک تروریستی جیش‌الظلم در استان به هلاکت رسیده‌اند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: در این طرح ۸۲ قضه سلاح جنگی که تعدادی نیمه سنگین بوده در راستای اجرای این مرحله از طرح رعد در استان کشف شده است.

تعداد بازدید : 31

وی عنوان کرد: در هفته جاری همکاران من در عملیات‌های متعددی که در حوزه برخورد با سوداگران مرگ داشتند، ۱۴ نفر از قاچاقچیان مواد مخدر دستگیر شدند و بیش از ۵.۵ تن انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد. همچنین ۴۹ نفر از خرده فروشان مواد مخدر در راستای طرح‌های محله محور در شهر‌های مختلف استان شناسایی و دستگیر شدند و ۷۰۷ نفر از معتادان متجاهر جمع‌آوری و تحویل مراکز مربوطه شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در این مدت تعداد دو هزار و ۴۷ تبعه غیرمجاز دستگیر شدند و سه باب اقامتگاه غیرمجاز محل نگهداری و پاتوق اتباع غیرمجاز پلمپ شد. در اجرای این مرحله از طرح رعد تعداد ۱۶ نفر از سارقان و اشرار مسلح شناسایی و دستگیر شدند و ۶۷ دستگاه خودروی شوتی توقیف شد.

جلیلیان گفت: ارزش اموال کشف شده در این مرحله از اجرای طرح رعد ۶۵ میلیارد تومان بوده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها