مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه؛

۹۶۵ زائر کرمانشاهی راهی حج تمتع می‌شوند

مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه جزئیات زمان اعزام زائران حج تمتع کرمانشاه به سرزمین وحی را اعلام کرد.
کد خبر: ۱۴۵۵۶۱۸

جام جم آنلاین؛ سعید کریمی‌خو ، با اشاره به آغاز اعزام زائران حج تمتع از هفته آینده، اظهار کرد: امسال ۹۶۵ زائر از استان کرمانشاه در قالب هشت کاروان – پنج کاروان اهل سنت و سه کاروان شیعه – به حج تمتع اعزام خواهند شد. 

وی افزود: زائران کرمانشاهی در قالب کاروان های ۹۵، ۱۲۰ و ۱۳۵ نفره از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) تهران عازم سرزمین وحی خواهند شد که شش کاروان مدینه بعد و دو کاروان مدینه قبل خواهند بود. 

مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه تصریح کرد: اولین گروه از زائران حج تمتع استان ۲۴ اردیبهشت و آخرین گروه نیز ۱۸ خرداد عازم سرزمین وحی می شوند و زمان بازگشت اولین گروه اول تیر و آخرین گروه ۲۰ تیر خواهد بود. 

وی در خصوص جزئیات زمان اعزام زائران گفت: اولین گروه زائران کرمانشاهی -کاروان شماره ۱۵۰۰۶ – شیعه و مدینه قبل هستند که با ظرفیت ۹۵ نفر در تاریخ ۲۴ اردیبهشت به سمت عربستان پرواز خواهند داشت و اول تیر هم به کشور باز می گردند. 

کریمی خو تصریح کرد: کاروان های شماره ۱۵۰۲۴، ۱۵۰۱۵، ۱۵۰۱۶، ۱۵۰۲۳ و ۱۵۰۰۹ نیز همگی اهل سنت و مدینه بعد می باشند و به ترتیب در تاریخ های ۸، ۱۰، ۱۱، ۱۳ و ۱۴ خرداد به سرزمین وحی اعزام می شوند و زمان بازگشت آنها دقیقاً یک ماه پس از زمان اعزام شان خواهد بود. 

وی یادآورشد: دو کاروان باقی مانده اهل شیعه نیز با شماره ۱۵۰۱۸ و ۱۵۰۱۳ به ترتیب در تاریخ های ۱۵ و ۱۸ خرداد به سرزمین وحی اعزام می شوند که کاروان شماره ۱۵۰۱۳ در تاریخ ۲۰ تیرماه و کاروان شماره ۱۵۰۱۸ نیز ۲۰ تا ۲۲ تیرماه به کشور باز خواهند گشت. 

newsQrCode
برچسب ها: کرمانشاه حج زائر
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها