همزمان با افتتاح ۳۳هزار واحد مسکن مددجویان کمیته امداد درکشور

۲۱۰۶ واحد مسکن به مددجویان کمیته امداد گلستان واگذار شد

همزمان با سراسر کشور و حضور وبیناری رییس جمهور ۲ هزار و ۱۰۶ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد استان با حضور استاندارگلستان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
همزمان با سراسر کشور و حضور وبیناری رییس جمهور ۲ هزار و ۱۰۶ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد استان با حضور استاندارگلستان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
کد خبر: ۱۴۵۲۴۹۷
نویسنده شبیر دائمی

به گزارش جام جم آنلاین از گرگان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عیسی بابائی مدیر کل کمیته امداد استان گلستان گفت: ۳۳هزار و ۸۶۳ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد کشور باحضورریاست محترم جمهوری بصورت وبیناری افتتاح شد که سهم استان گلستان از این تعداد ۲۱۰۶ واحد مسکونی است.

بابائی فعالیت مسکن مددجویی را یکی از مهمترین برنامه های کمیته امداد عنوان و بیان کرد: ساخت این واحد ها از ابتدای سال ۱۴۰۲ شروع که عملیات ساخت  ۲۱۰۶ واحد به پایان رسیده وعملیات اجرایی  ۵۰۰ واحد نیز درسال ۱۴۰۳ در دستور کار قرارگرفته که تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید .

وی افزود: برای ساخت این واحد ها جمعاً مبلغ ۹۵۰ میلیارد تومان هزینه شده است که درکنار تسهیلات بنیاد مسکن ،مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان توسط این نهاد بصورت بلاعوض و همچنین ۱۰ تن سیمان ، ایزوگام ،سنگ نمای ساختمان نیز بصورت رایگان و تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی صندوق امداد ولایت به آنها اختصاص داده شده است .

بابائی یادآورشد: این واحد های مسکونی از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی ، امتیازانشعابات آب، برق، گاز، نیز معاف شدند.

وی با اشاره به فعالیت های دیگر حوزه مسکن این نهاد، گفت: در سال گذشته ۳۹۷ مورد تعمیرات مسکن با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان، ۲۷۷ مورد احداث فضای جانبی با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان ، ۵۵۲ مورد لوله کشی گاز با اعتباری بالغ بر۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان انجام شده و همچنین برای ۱۹ مددجوی متقاضی طرح نهضت ملی مسکن نیز ۱میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان هزینه شده است .

بابائی تصریح کرد: درسال گذشته بالغ بر ۳۹ میلیارد تومان تسهیلات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به فعالیت های مسکن مددجویان اختصاص یافته است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها