هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران

ببینید | فولاد ۳ - ۳ هوادار: کامبک فولاد کامل نشد

هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران

ببینید | تساوی مس رفسنجان و پیکان

دیدار تیم های فوتبال مس رفسنجان و پیکان با نتیجه تساوی به پایان رسید.
کد خبر: ۱۴۵۱۷۰۷

تساوی مس رفسنجان و پیکان

به گزارش جام جم آنلاین، تیم‌های فوتبال مس رفسنجان و پیکان در هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۷:۳۰ و با قضاوت ایمان کهیش رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی در پایان با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید.

بازیکنان پیکان بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۶ روی نفوذ سامان نریمان جهان او با پاسی، توپ را به حامد پاکدل رساند اما این بازیکن قدر موقعیت به دست آمده را ندانست و حامد لک بدون هیچ مشکلی ضربه پاکدل را مهار کرد.

در دقیقه ۲۳ ضربه آزاد برای پیکان شکل گرفت و فرشید اسماعیلی توپ را به سمت دروازه مس ارسال کرد که با ضربه سر علی قربانی همراه شد و این بازیکن توانست گل اول بازی را برای پیکان به ثمر برساند.

پس از گلزنی پیکان، فشار حملات مس افزایش یافت و در دقیقه ۳۲ ضربه محبی درون محوطه جریمه پس از برخورد با پای مدافع پیکان به راحتی در اختیار ناصری قرار گرفت.

در نهایت این بازی با یک گل در نیمه اول به سود پیکان خاتمه یافت.

شروع نیمه دوم

بازیکنان تیم مس برای جبران گل خورده وارد زمین شدند و در دقیقه ۴۷، محمدمهدی محبی با پاس رو به جلوی علی عدنان وارد محوطه جریمه شد و موفق شد با ضربه‌ای دقیق توپ را به درستی از بالای دستان ناصری عبور داده و گل تساوی تیمش را به ثمر برساند.

در دقیقه ۷۴ بازیکنان پیکان از سمت چپ به سمت دروازه مس حمله ور شدند و بازیکن پیکان در حالی که قصد داشت توپ را به سمت دروازه مس ارسال کند توپ به رامتین سلیمان زاده برخورد کرد و راهی دروازه شد تا حساب کار دو بر یک به سود پیکان شود.

پس از گل دوم پیکان، بازیکنان مس حمله‌ای را به سمت دروازه پیکان حمله ور شدند و روی پاس سجاد شهباززاده توپ به محمدمهدی محبی رسید و این بازیکن توانست در دقیقه ۷۷ گل تساوی را برای مس به ثمر برساند.

مسی‌ها تلاش زیادی برای به رسیدن به گل سوم انجام دادند اما توپ‌های آنها راهی به سمت دروازه پیکان نداشت.

تیم مس با این نتیجه به روند نباختن خود در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر ادامه داد.

تعداد بازدید : 11
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها