مدیرعامل هلال‌احمر استان همدان اعلام کرد: جسد جوان ۲۰ ساله که ۱۳ فروردین سال‌جاری در آب‌بند محلی روستای مین‌آباد از توابع شهرستان تویسرکان غرق شده بود، توسط غواصان پیدا شد. 
کد خبر: ۱۴۵۰۶۱۰

به گزارش جام جم آنلاین همدان، براساس گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان همدان، علی سنجربگی اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۱۳ فروردین ماه یک جوان ۲۰ به علت آشنا نبودن به شرایط محیطی آب‌بند و عدم تسلط به فنون شنا، غرق می‌شود. 

وی افزود: طی روز گذشته در ابتدای حادثه تلاش برای پیدا کردن این جوان به نتیجه نرسیده بود و سرانجام پس از تماس با واحد EOC و درخواست کمک بلافاصله‌ تیم‌های عملیاتی معاونت امدادونجات استان، شهرستان‌های تویسرکان و اسدآباد محل حادثه اعزام شدند. 

سنجربگی تصریح کرد: در نهایت با بررسی این رودخانه و جستجوهای بی‌وقفه و حتی با وجود تاریک شدن هوا با استفاده از تمام توان تجهیزاتی هلال احمر و بهره‌گیری از دو دستگاه خودروی نجات برای روشنای محل حادثه جستجوی غریق در ساعات شب نیز تداوم داشت که در نهایت جسد جوان ۲۰ ساله پس از ۱۱ ساعت با همکاری نیروهای مردمی پیدا شد.

وی گفت: با توجه به بارش رحمت الهی در روزهای اخیر در استان و به ویژه جاری شدن رودخانه‌ها، از تمامی هم‌استانی‌ها درخواست داریم با توجه به عدم آگاهی از شرایط آبگیرهای محلی در سراسر استان از شنا در این رودخانه‌ها جداً خودداری کنند چراکه جریان آب به درستی مشخص نیست و تبعات جبران‌ناپذیری برای آنها دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها