پخش سریال‌های خانه بدوش و میوه ممنوعه از امشب در آی‌فیلم فارسی شروع می‌شود.
کد خبر: ۱۴۴۸۶۵۹

به گزارش جام جم آنلاین، با پایان پخش سریال‌های شب عید و دلنوازان، از امشب پخش دو سریال محبوب خانه به دوش و میوه ممنوعه از شبکه آی‌فیلم فارسی شروع می‌شود.

سریال خانه بدوش هر شب ساعت ۱۹ پخش و در ساعات ۳ بامداد و ۱۱ روز بعد بازپخش خواهد شد. در خلاصه سریال «خانه به دوش» به کارگردانی رضا عطاران، آمده است: ماشاالله مردی خانواده‌دوست و زحمتکش است که تمام تلاش خود را برای کسب روزی حلال می‌نماید، اما باز هم با شرایط بد اقتصادی روبروست. او یک شب به طور اتفاقی با شخصی به نام بیات آشنا شده و به پیشنهاد او برای انجام کاری پرسود و منفعت پاسخ مثبت می‌دهد تا بتواند خانواده‌اش را از شرایط بد اقتصادی نجات دهد، اما ... در این مجموعه بازیگران همچون، حمید لولایی، مریم امیرجلالی، علی صادقی، رضا عطاران و. به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال «میوه ممنوعه» در ساعت ۲۰ پخش و در ساعات ۴ بامداد و ۱۲ روز بعد بازپخش خواهد شد. «میوه ممنوعه» به کارگردانی حسن فتحی، ماجرای تاجری به نام حاج یونس فتوحی است که به گمان افرادی که او را می‌شناسند هم در این دنیا و هم در آخرت عاقبت بخیر شده است.

آوازه خیرخواهی و کمک به مستمندان حاج یونس بر وی نیز اثر کرده و او خود را عارف الی الله می‌داند و مطمئن است تا آخر عمر مرتکب هیچ گناهی نمی‌شود، تا اینکه هستی دختر جوان یکی از کارخانه‌داران ورشکسته شهر، شکایت پسر حاج یونس را که عامل ورشکستگی پدرش است پیش حاج یونس می‌برد، اما .... هنرمندانی چون، علی نصیریان، گوهر خیراندیش، هانیه توسلی، امیر جعفری و. در این مجموعه حضور دارند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها