نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: سهم پاکروها در حمل و نقل عمومی  کلانشهرها منجمله کرج باید افزایش یابد.
نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: سهم پاکروها در حمل و نقل عمومی کلانشهرها منجمله کرج باید افزایش یابد.
کد خبر: ۱۴۳۶۵۶۱

به گزارش جام جم آنلاین البرز،علیرضا رحیمی نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج ضمن خواستار توسعه حمل و نقل عمومی پاک در جهت کاهش آلودگی هوا و کاهش هزینه های شهر کرج شد وگفت:با عنایت به مقدمات خرید 40 دستگاه اتوبوس برقی برای حمل و نقل شهر کرج،ضمن لزوم بررسی جغرافیایی و توپوگرافی شهرها برای استفاده از این نوع صنعت های حمل و نقل عمومی،توسعه حمل و نقل برقی در مراکز کلانشهرها از ضروریات است.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا اسلامی افزود:استفاده از این تجهیزات در کاهش آلودگی هوا و استفاده بهینه از منابع سوختی در جهت توسعه پایدار است و لازم است سهم پاکروها در حمل و نقل این شهرهاافزایش یابد.

عضو شورای اسلامی شهر اظهار داشت:پاکروهایی مانند دوچرخه، موتور و تاکسی برقی وهمچنین ایجاد مسیرهای پیاده جذاب از ابزارهایی است جهت تشویق شهروندان به استفاده از این امکانات پاک،که مدیریت شهری باید در این زمینه نیز برنامه ریزی نماید و با کسب نظرات کارشناسان حوزه های حمل و نقل و محیط زیست بومی سازی کند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها