یزد- دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با همکاری انجمن علمی بهداشت محیط ایران، دومین همایش ملی "پلاستیک و محیط زیست" را برگزار می کند.
کد خبر: ۱۴۳۱۸۷۴

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، دبیر همایش اظهار داشت: در این همایش که به صورت حضوری و مجازی برگزار می شود مقالات علمی در محورهای راهکارهای کاهش استفاده از کیسه های پلاستیکی،ارزیابی خطر ناشی از پلاستیکها و میکروپلاستیکها برای انسان و محیط زیست،سنجش ترکیبات خطرناک ناشی از پسماندهای پلاستیک در جریان پسماند تولیدی و محصولات بازیافتی،بازیافت پسماندهای پلاستیکی و توسعه روشهای سنجش آلودگی های ناشی از پلاستیک در محیط زیست ارائه می شود.

دکتر مهدی مختاری افزود: بررسی چالشها و مشکلات اجرایی مدیریت پسماندهای پلاستیکی با حضور متخصصان و صاحبنظران برجسته دانشگاهی و مسئولان اجرایی پسماند کشور از دیگر محورهای این همایش هستند.

دومین همایش ملی "پلاستیک و محیط زیست" با همکاری دانشگاه علوم پزشکی یزد،استانداری،سازمان مدیریت پسماند و اداره کل حفاظت محیط زیست استان، روزهای یکم و دوم آذرماه در پردیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد،سالن آمفی تئاتر دانشکده بهداشت برگزارمی شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها