شاخه نظامی جنبش حماس فلسطین خبر داد:

هلاکت ۵ نظامی اسرائیلی در شمال غزه

شاخه نظامی جنبش حماس فلسطین خبر داد که در جریان درگیری با یک گروه از نظامیان صهیونیست در شمال غرب شهر غزه، پنج نفر از آنان را از پای درآورده است.
کد خبر: ۱۴۲۹۲۰۳

به گزارش جام جم آنلاین، کتائب القسام – شاخه نظامی جنبش حماس فلسطین - خبر داد که با یک گروه از نظامیان صهیونیست که در یک ساختمان در شمال غرب شهر غزه مخفی شده بودند، درگیر شدند.

خبرگزاری شهاب به نقل از القسام گزارش داد، در این درگیری پنج سرباز اسرائیلی کشته و شمار دیگری از آنان نیز زخمی شدند.

دانیل هاگاری» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی روز گذشته درباره تلفات و اسرای اسرائیلی در غزه گفت: تا این لحظه ۳۳۸ نظامی ارتش در جنگ در غزه کشته شده‌اند؛ ۲۴۱ اسرائیلی هم در غزه اسیر هستند که به خانواده‌هایشان اطلاع دادیم.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با اذعان مجدد به این نکته که نظامیان صهیونیست در مرز‌های شمالی در آماده‌باش کامل هستند، مدعی واردکردن «ضرباتی سخت» به جنبش حزب‌الله شد.

گردان‌ های القسام روز گذشته در بیانیه‌ای اعلام کردند که نظامیان صهیونیست را در منطقه بیت لاهیا، واقع در شمال نوار غزه غافلگیر کرده و ۴ نظامی آن‌ها به هلاکت رساندند؛ مجاهدان القسام به هدف قرار دادن نظامیان اشغالگر در نوار غزه ادامه می‌دهند.

با وجود آنکه رسانه‌های عبری از جمله روزنامه «یدیعوت آحارانوت» تعداد نظامیان اسرائیلی کشته‌شده در نبرد زمینی تا به امروز را ۲۴ نفر ذکر کرده‌اند، منابع خبری گزارش می‌دهند که تعداد واقعی کشته‌ها و تلفات این رژیم به مراتب بیشتر از آمار‌های اعلامی است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها