رئیس دیوان عالی کشور در جمع قضات و کارکنان دادگستری بردسیر: 

قضات اصحاب پرونده و مردم را تکریم کنند

رئیس دیوان عالی کشور با تاکید بر اهمیت تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات قضایی مراجعه کنندگان خطاب به قضات گفت: اصحاب پرونده و مردم را تکریم کنید؛ کمبودها و کاستی‌ها انگیزه خدمت‌رسانی شما به مردم عزیز را تحت الشعاع قرار ندهد.
کد خبر: ۱۴۲۸۷۰۰

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفرمنتظری، دربازدید از دادگستری شهرستان بردسیر، ضمن ابرازخرسندی ازحضور در جمع همکاران اداری و قضایی افزود: قضاوت و اجرای عدالت و همچنین احقاق حق، نوعی مجاهدت در راه خدا و در راستای دفاع از مظلوم و مقابله با ظالم است و اجر اخروی آن در نزد خداوند محفوظ است.

وی ادامه داد: قضاوت جایگاه انبیا و اولیاست و اگر انسان در این منصب قرار گرفت، مسئولیت بزرگی به عهده گرفته است، منصب قضاوت در دیدگاه اسلام یکی از ارزشمندترین مناصب اجتماعی است.

رئیس دیوان عالی کشور با تاکید بر اهمیت تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات قضایی مراجعه کنندگان خطاب به قضات تصریح نمود: اصحاب پرونده و مردم را تکریم کنید؛ کمبودها و کاستی ها انگیزه خدمت‌رسانی شما به مردم عزیز را تحت الشعاع قرار ندهد.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری همچنین برلزوم دقت و توجه درصدور آراء قضایی تاکید نمود و گفت: آراء قضات باید از اتقان لازم برخوردار باشد، در رسیدگی به پرونده های قضایی دقت و کیفیت را مدنظر قرار دهید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها