در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره خانه در ونک از ۸۵ متر تا ۲۵۵ متری خواهیم‌ پرداخت.
کد خبر: ۱۴۲۶۹۰۱

به گزارش جام جم آنلاین، ونک منطقه‌ای واقع در شمال شهر تهران و منطقه ۳ شهرداری پایتخت ایران است. اگر قصد اجاره یک خانه در ونک را دارید،  گزارش امروز ما را از دست ندهید.

اگر قصد اجاره یک  واحد در ونک را دارید، یک واحد ۱۵۰ متری ۱۷ ساله که پارکینگ،انباری،آسانسور دارد را با رهن ۵۵۰ میلیونی و اجاره ۴۳ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد ونک هستید می‌توانید یک خانه ۱۳۰ متری که دو اتاق خواب و انباری،آسانسور،پارکینگ دارد را با پول پیش ۱ میلیارد ۲۰۰ میلیونی و اجاره ۱۰۰ هزار تومانی در ونک کرایه کنید.

اگر واحد بزگتری مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری که ۲۵۵ متری است و چهار خوابه و پارکینگ،انباری،آسانسور دارد در با رهن ۲ میلیاردو ۸۰۰ میلیون و اجاره ۸ میلیون تومانی در ونک برای اجاره قیمت گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری در ونک با متراژ ۱۲۰ متر در حالی که ۶ سال از ساخت آن گذشته باشد را با پول پیش ۷۰۰ میلیونی و اجاره ۳۵ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر در ونک به دنبال خانه ۲۱۱ متری هستید باز یک واحد که سه اتاق خواب و انباری،آسانسور دارد را با ودیعه ۲ میلیاردو ۳۰۰ میلیون تومان در ونک کرایه کنید.

همچنین باز یک واحد در ونک با متراژ ۸۵ متر و ۱۲ ساله و دو اتاق خواب، آسانسور،انباری دارد را با رهن کامل ۱ میلیاردو ۲۰۰ میلیون تومانی در ونک برای اجاره قیمت گذاری شده است.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه در ونک به دست خواهید آورد.

جهت مشاهده تصویر اصلی بر روی عکس زیر کلیک کنید.

جدول | قیمت رهن و اجاره در میدان ونک

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها