شرایط ویژه خرید اقساطی تلویزیون

تلویزیون به عنوان یکی از منابع مهم سرگرمی در دنیای امروزی است. با پیشرفت‌هایی که در زمینه فناوری صورت گرفته، داشتن یک تلویزیون هوشمند می‌تواند بسیاری از نیازهای تفریحی شما را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.
کد خبر: ۱۴۲۶۳۹۶

شرایط ویژه خرید اقساطی تلویزیون

با این حال، قیمت بالای تلویزیون‌های مدرن، اغلب برای بسیاری از مصرف کنندگان به چالشی سخت برای خرید تبدیل شده است. با توجه به این موضوع، بسیاری از فروشگاه‌ها یا شرکت ها، طرح‌های خرید اقساطی ارائه می‌کنند که به مشتریان این امکان را می‌دهد تلویزیون رویایی خود را به راحتی خریداری کنند. شرکت دیجی‌پی از جمله شرکت های پرداختی است که امکان خرید اقساطی تلویزیون را به صورت ویژه برای شما فراهم کرده است.

شرایط ویژه دریافت اعتبار

شرکت دیجی‌پی از طریق ارائه وام یا اعتبار این فرصت را برای کاربران به وجود آورده است تا بتوانند محصولات مورد نظر خود را به طور کاملا قسطی خریداری کنند. شاید با خود بگویید بسیاری از فروشگاه‌ها یا نهادهای مالی نیز وام یا اعتبارات مختلفی را ارائه می‌دهند. بنابراین منظور از شرایط ویژه دیجی پی چیست؟ پاسخ این است که دیجی‌پی تمهیداتی را فراهم کرده است که با جرات می‌توان گفت نمونه آن در هیچ نهاد مالی یا پرداختی مشاهده نمی‌شود. این شرایط یا تمهیدات ویژه عبارتند از:

بدون نیاز به ضامن

برای دریافت اعتبار دیجی پی نیاز به هیچ ضامنی نیست. تنها مدرک لازم برای دریافت وام، داشتن چک بنفش یا سفته الکتریکی است. سایر مدارک لازم نیز مربوط به مدارک شخصی شما است. در صورتی که این مدارک را داشته باشید می‌توانید اقدام به دریافت اعتبار کنید. بعد از ثبت نام، مدارک شما مورد بررسی قرار می‌گیرد و پس از تایید، اعتبار مورد نظر به شما داده می‌شود. تقریبا محدودیت خاص یا مهمی برای دریافت وام دیجی پی وجود ندارد. با این حال نکات مهمی که وجود دارد شامل موارد زیر است:

  • سن شما کمتر از 18 سال و بیشتر از 70 سال نباشد
  • شما باید فاقد چک برگشتی یا بدهی بانکی باشید
  • نباید ضامن فرد بد حساب بوده باشید

روش دریافت وام دیجی پی

برای دریافت وام دیجی پی می‌توانید از طریق سایت یا اپلیکیشن دیجی‌پی اقدام کنید. روش پیشنهادی ما استفاده از اپلیکیشن دیجی‌پی است؛ زیرا از این طریق می‌توانید علاوه بر دریافت وام از سایر امکانات اپلیکیشن نیز مانند پرداخت قبوض، خرید شارژ، خرید بسته اینترنتی، پرداخت کرایه تاکسی، پرداخت عوارض جاده‌ای و... نیز برخوردار شوید. برای استفاده از اپلیکیشن نیز تنها کافیست آن را دانلود و نصب کنید سپس با ثبت نام در اپلیکیشن، گزینه خرید قسطی را انتخاب نمایید.

در روش مراجعه حضوری نیز شما باید با در دست داشتن مدارک خود به شعباتی که در سایت معرفی شده است مراجعه کنید. در این روش کارشناسان بانکی نیز مشاوره و کمک‌های لازم را ارائه می‌دهند و بعد از اتمام ثبت نام، وضعیت شما جهت دریافت اعتبار مشخص می‌شود.

سایر تسهیلات دیجی پی

دیجی‌پی علاوه بر ارائه اعتبار، تسهیلات متنوع دیگری را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است. البته برای دریافت این تسهیلات نیز باید شرایط مربوطه را داشته باشید. این تسهیلات عبارتند از:

کارت پیشگامان بانک ملی: با استفاده از این طرح شما می‌توانید کالای مورد نظر خود را بخرید و اقساط آن را با کارت اعتباری بانک ملی پرداخت کنید. این نوع خرید برای دارندگان حساب‌های بانک ملی امکان‌پذیر است.

کارت زندگی ایران خودرو: این نوع خرید نیز مختص کارکنان ایران خودرو است.

شتاب کارت بانک ملت: این طرح نیز تقریبا مشابه طرح پیشگامان بانک ملی است. با این تفاوت که طرح مذکور مختص دارندگان حساب‌های بانک ملت است.

آسان خرید بانک تجارت: نحوه دریافت و خرید با این کارت نیز مشابه با کارت زندگی و سایر کارت‌های بانکی است.

مبلغ اعتبار دیجی پی چقدر است؟

مبلغ با توجه به نوع تسهیلات متفاوت است. سقف اعتبار خرید قسطی کالا که در ابتدا به آن اشاره کردیم در زمان انتشار این خبر حدود 30 میلیون تومان است. تعداد اقساط نیز با توجه به مدت زمان انتخابی شما متفاوت است.

از کجا خرید کنیم؟

بعد از دریافت اعتبار، مهم‌ترین سوال این است که با اعتبار دریافت شده از کجاها می‌توانیم خرید کنیم؟ خرید تلویزیون قسطی از تمام فروشگاه‌های طرف قرارداد از جمله قسطی کلاب، دیجی کالا و سایر فروشگاه های طرف قرارداد با دیجی‌پی امکان‌پذیر است. شما بعد از دریافت اعتبار می‌توانید تلویزیون دلخواه خود را انتخاب و آن را با اعتبار دریافتی از دیجی‌پی خریداری نمایید. در خرید کالاها هیچ محدودیتی وجود ندارد. از نظر قیمت نیز اگر قیمت کالای انتخابی شما بیشتر از مبلغ وام بود می‌توانید مابه‌التفاوت آن را پرداخت کنید.

مزایای دریافت اعتبار دیجی پی

دریافت وام دیجی پی بسیار آسان است و هر کسی به راحتی قادر به دریافت آن است. این وام برخلاف سایر وام‌ها که با وثیقه‌های سنگین یا ضامن هستند نیاز به هیچ گونه پیش پرداخت یا وثیقه ندارد و تنها با چک صیادی یا سفته الکترونیک میتوانید وام خود را دریافت کنید. از طرفی میزان سود سالیانه این وام ناچیز است و تفاوت چندانی با سایر نهادهای بانکی ندارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها