لیگ برتر فوتبال انگلیس

ببینید | ولورهمپتون 1-3 لیورپول

لیورپول در روزی که ابتدا با یک گل عقب افتاد، با درخشش محمد صلاح و سه پاس گل او توانست ورق را برگردانده و 1-3 پیروز میدان شد.
کد خبر: ۱۴۲۲۸۰۵
تعداد بازدید : 130

به گزارش جام جم آنلاین، لیورپول که فصل جاری را خوب شروع کرده و قبل از فیفا دی با سه برد از چهار بازی و یک تساوی در رده سوم لیگ برتر قرار داشت، امروز به ورزشگاه مولینکس رفته بود تا برابر میزبانش ولورهمپتون قرار بگیرد. وولوز امسال شرایط خوبی ندارد و از چهار بازی خود فقط سه امتیاز داشت.

بازی با حملات میزبان شروع شد و در دقیقه هفت نیز به گل رسید. زننده گل هوانگ هی چان کره ای بود ولی نباید از نقش پدرو نتو در این گل گذشت. نتو از سمت چپ زمین همه مدافعان پیش روی خودش را جا گذاشت و با ورود به محوطه جریمه یک پاس عالی روی تیر دوم فرستاد تا هوانگ با یک بغل پا توپ را درون دروازه قرمزها جای بدهد.

لیورپول چهار دقیقه بعد شانس خوبی برای به تساوی کشاندن بازی داشت اما ضربه ژوتا روی پاس محمد صلاح از روی دروازه به بیرون رفت. وولوز همچنان برتری محسوسی داشت و به دنبال زدن گل دوم بود در حالی که لیورپول همچنان نمی توانست خودش را در زمین پیدا کند.

در دقیقه 34 ارسال نتو با کُنیا می توانست میزبان را به گل دوم برساند ولی او که قصد داشت با ضربه سر به توپ ضربه بزند در محاسباتش اشتباه کرد و توپ به بدنش برخورد کرد و راهی به دروازه پیدا نکرد.

قرمزها در آخرین دقیقه نیمه اول بهترین شانس را برای زدن گل تساوی از دست دادند. روی دفع ناقص گلر وولوز، ابتدا صلاح شوتزنی کرد که بلوکه شد و در ادامه، گلر ضربه سوبوسلای را با پا برگشت داد تا نیمه اول با برتری 1-0 وولوز به پایان برسد.

لیورپول که برای زدن گل مساوی در نیمه دوم به آب و آتش می زد، در دقیقه 55 به هدفش رسید. کودی خاکپو روی پاس عالی محمد صلاح و در دهانه دروازه با یک بغل پا توانست حساب کار را 1-1 کند و یک دقیقه بعد نیز تعویض شد. این نحستین گل فصل خاکپو بود. او در چهار بازی قبلی و در 212 دقیقه حضورش در زمین نتوانسته بود گلزنی کند. امروز ولی او به موقع به فریاد لیورپول رسید و از بخت خوب کلوپ، او یک دقیقه قبل از تعویض توانست گل مساوی را بزند.

قرمزها تیم مسلط و بهتر زمین بودند و یکی دو بار توسط داروین و لوئیس دیاز تا آستانه زدن گل برتری هم پیش رفتند ولی هر بار مدافعان و گلر میزابن مانع شدند.

سرانجام لیورپول در دقیقه 86 به گل دوم دست یافت. اشتباه خوزه سا، گلر وولوز، در ارسال توپ باعث شد رابرتسون صاحب توپ شود. او توپ را در سمت راست به صلاح رساند و خودش به درون محوطه جریمه رفت. ستاره مصری در ادامه رابرتسون را صاحب توپ کرد تا او با یک ضربه دقیق گل دوم را بزند. صلاح در ارسال پاس گل دبل کرد.

دقیقه 91 قرمزها گل سوم را نیز زدند و بازهم صلاح پاس گل داد. این بار او باعث شد هاروی الیوت با یک شوت پای چپ گلزنی کند. توپ پس از برخورد به تیر دروازه تبدیل به گل شد.

در نهایت این بازی 102 دقیقه‌ای را لیورپول با نتیجه 1-3 برد و موقتا به صدر جدول لیگ برتر انگلیس رفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها