وزارت بهداشت اعلام کرد که در شبانه‌روز گذشته ۱۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شده و یک بیمار نیز جان خود را از دست داده است.
کد خبر: ۱۴۱۴۹۰۰

به گزارش جام جم آنلاین، بنابراعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز ۱۳ تیرماه ۱۴۰۲ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و ۱۲ نفر از آنها بستری شدند. با این حساب مجموع بیماران کرونایی در کشور به هفت میلیون و ۶۱۲ هزار و ۵۹۴ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، یک نفر از بیماران کرونایی در کشور جان خود را از دست داد تا مجموع جانباختگان این بیماری، به ۱۴۶ هزار و ۲۹۵ نفر برسد.

خوشبختانه تا کنون هفت میلیون ۳۶۹ هزار و ۹۶۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا نیز بهبودیافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. همچنین شش نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در بخش‌های مراقبت های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

تاکنون ۵۶ میلیون و ۸۸۶ هزار و ۲۱۸ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است. همچنین در این مدت ۶۵ میلیون و ۲۳۴ هزار و ۴۵۷ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۶۳۰ هزار و ۴۴۱ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۷۲۸ هزار و ۸۳۲ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند. مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۵۹۳ هزار و ۷۳۰ دُز رسیده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها