«جام‌جم» از افزایش قیمت بلیت هواپیما گزارش می‌دهد:

گرانی خودسرانه، نظارت روی هوا!

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری:

ایرلاین ها مقصر گرانی بلیت هواپیما نیستند

سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: ایرلاین ها مقصر کمبود و گرانی بلیت هواپیما نیستند و سازمان هواپیمایی هم با متخلفین برخورد می کند.
کد خبر: ۱۴۰۷۴۴۳

به گزارش جام جم آنلاین، جعفر یارزلو، سخنگوی سازمان هواپیمایی پس از انتشار گزارش کمبود بلیت هواپیما به مهر گفت: درحال حاضر ۱۰۵۰ پرواز صورت می‌گیرد و نمی‌توان گفت ایرلاین‌ها از عمد پروازها را زمین گیر کرده اند حتی روز گذشته خلبان هواپیمای تابان به دلیل اضافه باری که داشت بین مسافر و ساک مسافرین تصمیم گرفت تا ساک مسافران را با یک روز تأخیر به تهران بیاورد اما مسافر را پیاده نکند این نشان می‌دهد که پروازها پر است و جای خالی وجود ندارد.

وی در ادامه بیان کرد: کاپیتان محمدی بخش طی نامه‌ای به سازمان تعزیرات خواستار جلوگیری از گرانفروشی برخی از سایت‌ها و ایرلاین را ارسال کرده است از سوی دیگر سازمان هواپیمایی کشور با متخلفین شوخی ندارد و لغو امتیاز در انتظار متخلفین است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی در پایان درخصوص گرانی بلیت در فرودگاه‌ ها گفت: ما منکر فروش بلیت از سوی دلالان در فرودگاه نیستیم برخی‌ها بلیت می خرند و چند برابر قیمت به مردم می‌فروشند حتی برخی از سایت‌های فروش بلیت مجوز ندارد و بلیت را گران‌تر به مردم می‌فروشند اینها مقصر ایرلاین‌ها نیستند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها