گزارش روزنامه «رکورد»

طارمی تک تیرانداز پورتو در «جهنم لوز»

روزنامه رکورد پرتغال از مهدی طارمی و گونسالو راموس به عنوان دو مهره کلیدی دیدار حساس پورتو با بنفیکا در لیگ پرتغال یاد کرده است.
کد خبر: ۱۴۰۳۱۹۳

به گزارش جام جم آنلاین، تیم فوتبال پورتو از ساعت ۲۰:۳۰ امروز جمعه در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ پرتغال به مصاف بنفیکا می‌رود.

این مسابقه با توجه به جنگ سنتی دو تیم همواره اهمیت و حساسیت زیادی داشته است و امروز هم این حساسیت به واسطه جایگاهشان در جدول بالا است.

بنفیکا در حال حاضر با ۶۱ امتیاز صدرنشین است و پورتو با ۱۰ اختلاف امتیاز در رده دوم قرار دارد. اندک امید باقیمانده پورتو برای کسب عنوان قهرمانی به این دیدار بستگی دارد و در صورت پیروزی برابر رقیب دیرینه می‌تواند هفته‌های پایانی لیگ پرتغال را جذاب‌تر کند.

کلاسیکو فوتبال پرتغال البته دیدار راحتی برای پورتو و بازیکن ایرانی آن یعنی مهدی طارمی نخواهد بود چرا که این مسابقه در «لوز» ورزشگاه خانگی بنفیکا برگزار می‌شود و پورتو باید بر جو سنگین این استادیوم هم غلبه کند.

در همین ارتباط روزنامه «رکورد» پرتغال در گزارشی به تحلیل بازیکنان کلیدی دو تیم پرداخت و از «گونسالو راموس» مهاجم بنفیکا و مهدی طارمی مهاجم پورتو به عنوان «تک تیرانداز» در زمین چمن لوز نام برد.

رکورد نوشت: «مهاجمان بنفیکا و پورتو در یک بازی کلاسیک رقیب را هدف قرار می‌دهند که می‌تواند برای قهرمانی تعیین کننده باشد.»

این روزنامه همچنین در بخش ابتدایی مطلب خود آورده است: «امروز جهنم لوز می‌جوشد! یک کلاسیکو وجود دارد که می‌تواند برای عنوان تعیین کننده باشد و دو تیرانداز آماده هستند تا ماشه را بکشند و به رقیب آسیب بزنند. گونسالو راموس ۲۱ ساله و طارمی ۳۰ ساله.»

علاوه بر شرایط تیمی، این مسابقه به نوعی مچ اندازی طارمی با راموس در جدول گلزنان لیگ پرتغال هم محسوب می‌شود. راموس با ۱۷ گل در صدر جدول گلزنان قرار دارد و طارمی که در سه مسابقه اخیر پورتو گلزنی نکرده، با فاصله و ۱۳ گل در تعقیب راموس است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها