نخستین نمایشگاه رصتا در نمایشگاه بین المللی تهران پذیرای مخاطبان است که در این دوره از رویداد ۹۶ غرفه از سکوهای دارای مجوز ساترا حضور دارند.
کد خبر: ۱۳۹۹۹۵۷

به گزراش جام جم آنلاین، نخستین نمایشگاه رصتا در شرایطی در سالن های ۷ و ۲۷ نمایشگاه بین المللی تهران پذیرای مخاطبان است که در این دوره از رویداد ۹۶ غرفه از سکوهای دارای مجوز ساترا حضور دارند.

آغاز به کار «رصتا» با حضور ۱۰۰ غرفه در نمایشگاه بین‌المللی تهران

به گزارش ستاد خبری و اطلاع‌رسانی نمایشگاه رصتا، در این دوره از رویداد نمایشگاهی علاوه بر ۹۶ غرفه ای که حاضر هستند برخی از مجموعه ها مثل ایرانسل، همراه اول، معاونت فضای مجازی صداوسیما و آومیک نیز با چندین شرکت زیرمجموعه حضور دارند.

ایرانسل با ۶ زیرمجموعه شامل سرویس های دیجیتال و شرکت هایی چون لنز، راویتو، ریتم، سیمبا، دانا و ویستا مدیا عصر جدید تجربه حضور در نخستین نمایشگاه رصتا را از سر می‌گذراند.

همچنین همراه اول با ۹ زیرمجموعه با نام های سرویس آلا، شاد، شادبوم، اونو، نت باکس، سیم کارت جوانان، دیدیمون، هاب بهشتی، خدمات زیرساختی که شامل سرویس های دیجیتال، اپلیکیشن و شتاب دهنده ها در این رویداد میزبان مخاطبان هستند.

معاونت فضای مجازی صداوسیما با ۶ زیرمجموعه شامل شبکه سپهر، اپلیکیشن سپهر، تلوبیون، واحد بازار محتوا، واحد رصد و داده کاوی، اپراتورها در نمایشگاه حاضر هستند.

مرکز نوآوری آومیک نیز با زیرمجموعه هایی شامل تنظیم یار، استودیو برش، حنیف، رسانیوم، متدیتا، ایونتو از اوین‌تجربه حضور در نمایشگاه رصتا بهره می برد.

نمایشگاه «رصتا» ۱۱ اسفندماه با حضور پیمان جبلی رییس صداوسیما، سیدنظام الدین موسوی سخنگو هیات رییسه مجلس؛ مدیران ساترا در محل نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.

این رویداد تا ۱۴ اسفند ماه از ساعت ۹ تا ۱۶‌ پذیرای مخاطبان خواهد بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها