رئیس فدراسیون فوتبال ایران با بیان اینکه سرمربی تیم ملی تا پیش از مسابقات فیفا دی مشخص می شود، گفت: فارغ از اینکه مربی تیم ملی داخلی و یا خارجی باشد می کوشیم تا پیش از شروع بازی های دوستانه تیم ملی (فیفادی) سرمربی تیم ملی مشخص شود.
کد خبر: ۱۳۹۸۸۴۹

به گزارش جام جم آنلاین، مهدی تاج سه شنبه در حاشیه برگزاری مجمع انتخابی هیات فوتبال فارس در جمع خبرنگاران افزود: برای انتخاب سر مربی خارجی تیم ملی مشکل پول نداریم فقط پرداخت است که کار سخت می کند.

وی گفت : چون مجالی برای برگزاری اردوی تیم ملی نداریم و در حال برگزاری مسابقات لیگ برتر هستیم برای همین هم پیش از شروع بازیهای تدارکاتی تیم ملی سرمربی مشخص خواهد شد تا روی نیمکت تیم ملی در این بازیها بنشیند.

شیراز باید یک تیم در لیگ برتر داشته باشد

وی در ادامه سخنانش به فوتبال فارس اشاره کرد و افزود: فوتبال این استان با وجود استعدادهای زیاد، ظرفیت داشتن یک تیم در سطح اول فوتبال کشور را دارد برای همین هم با استاندار فارس مذاکره کردیم تا این اتفاق خوب رقم بخورد و شیراز صاحب تیم در لیگ برتر شود.

تاج در مورد مجمع انتخابی هیات فوتبال فارس که با حاشیه هایی هم همراه بود، گفت: هیات ها متفاوت هستند هر کس طرفدار یک نفر از کاندیدا است برای همین هم انتخاب رییس هیات طبق قانون به عهده اعضای مجمع گذاشتیم و رییس هیات هم با رای خوبی انتخاب شد.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: رییس هیات فوتبال فارس تلاش کند تا همانگونه که گفتم فارس در لیگ برتر صاحب نماینده شود.

فیفادی

به گزارش ایرنا، از ۲۹ اسفندماه جاری تا هشتم فروردین «فیفادی» است و تیم ملی می‌تواند در مدت برای برگزاری تمرینات و همچنین بازی‌ های دوستانه برنامه‌ریزی کند.

تیم های ملی عراق و روسیه گزینه های مورد نظر فدراسیون برای دیدار دوستانه در فیفادی است هر چند هنور قطعیت پیدا نکرده است.

تیم ملی ایران خود را برای جام ملت‌های آسیا که قرار است در سال ۱۴۰۲ به میزبانی قطر برگرار شود، آماده می کند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها