۲ کمیته گردشگری دریایی و هماهنگی راهیان نور برای خوزستان پیش‌بینی شده است.
کد خبر: ۱۳۹۵۸۶۳
پیش‌بینی خیل عظیمی از گردشگران  به خوزستان
 
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا؛ مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خوزستان گفت: بر این باور هستیم که امسال خیل عظیمی از گردشگران و هموطنان برای گذراندن اوقات فراغت و تعطیلات و گردشگری به استان خوزستان سفر خواهند کرد.

محمدحسین ارسطوزاده در گفت‌وگو با ایسنا در حاشیه برگزاری اولین جلسه ستاد خدمات سفر و راهیان نور خوزستان، اظهار کرد: استان خوزستان در همه جهات و شئونات گردشگری به لحاظ تنوع آب و هوایی، تنوع اقلیم، منظرگاه‌ها، طبیعت، اماکن مذهبی، یادمان‌های دفاع مقدس و ویژگی‌های تاریخی بسیار ارزشمند جزو استان‌های سرآمد و دارای چهار اثر میراث جهانی است.

وی افزود: به همین دلیل وجود هماهنگی و اندیشیدن تمهیدات لازم ضروری است و جای طرح چنین موضوعی در ستاد هماهنگی خدمات سفر است.

ارسطوزاده گفت: در این جلسه موضوعاتی از قبیل امنیت و خدمات‌رسانی به گردشگر، نحوه اسکان، تبلیغات و خدمات درون‌شهری و برون‌شهری و نیازمندی‌های گردشگر در اماکن مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

او با بیان اینکه در این جلسه تاکید بر بهسازی فضاهای شهری بود تاکید کرد: بهسازی‌ها و پاکسازی‌هایی که در طول سال صورت می‌گیرد باید تشدید شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خوزستان خاطرنشان کرد: هماهنگی بین‌دستگاهی موجب خدمات‌رسانی بهتر و رفاه و امنیت گردشگر و در نتیجه ایجاد خاطره خوب از سفر برای گردشگران و هموطنان عزیزمان خواهد شد.

ارسطوزاده همچنین بیان کرد: مقرر شد فرمانداران و همه کمیته‌ها در جلسه‌های آینده گزارش‌های خود را در زمینه عملکردها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده به استاندار ارایه دهند.

وی با بیان اینکه ستاد خدمات سفر دارای ۱۱ کمیته است توضیح داد: ۲ کمیته گردشگری دریایی و هماهنگی راهیان نور برای خوزستان پیش‌بینی شده است.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها