مدیر جهادکشاورزی شهرستان نهاوند گفت: با هدف تنظیم بازار، گوشت گوسفندی و گوساله منجمد بدون محدودیت در شهرستان نهاوند در حال توزیع است.
کد خبر: ۱۳۹۵۶۵۹

به گزارش جام جم آنلاین همدان و به نقل از اداره جهادکشاورزی نهاوند، علی مروت‌امیری اظهار کرد: به منظور تنظیم بازار، گوشت گوسفندی منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۱۴۲ هزار تومان و گوساله مخلوط با قیمت ۱۵۲ هزار تومان بدون محدودیت در شهرستان نهاوند در حال توزیع است.

وی با بیان اینکه توزیع گوشت گوسفندی و گوساله بدون محدودیت وزنی و در حد نیاز بازار در نهاوند ادامه خواهد داشت، افزود: گوشت‌های توزیعی بین مصرف‌کنندگان از منابع داخلی و خارجی تأمین شده و در بازار توزیع می‌شود.

مروت‌امیری تصریح کرد: قیمت گوشت گوساله هر کیلو سردست ۱۵۰ هزار تومان، ران گوسفندی ۱۵۵ هزار تومان، سردست گوسفندی ۱۴۵ هزار تومان، راسته گوسفندی ۱۴۰ هزار تومان، گردن گوسفندی ۱۳۵ هزار تومان و قلوه‌گاه گوسفندی ۱۳۰ هزار تومان است.

وی تأکید کرد: فروشندگان این گوشت‌ها باید آن را با نرخ مصوب به دست مصرف‌کننده برسانند و هر گونه افزایشی بیشتر از نرخ اعلام شده تخلف محسوب می‌شود.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان نهاوند در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند برای تهیه گوشت مورد نیاز خود به فروشگاه‌های فرهنگیان و تعاون روستایی شهر نهاوند مراجعه کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها