عدم توجه به رفع این مشکل از سوی مسؤولان ذی‌ربط سبب شده تا هر از گاهی شاهد بروز تصادفات در این جاده و کشته و زخمی شدن جمعی از همشهریانمان باشیم.
کد خبر: ۱۳۹۳۷۲۱
جاده مرگ در آبادان همچنان بلا تکلیف
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا؛  دبیر کانون جهانگردی شهرستان آبادان می‌گوید: جاده گردشگری اروندکنار به آبادان (موسوم به جاده مرگ) در حدود ۲۰ سال است که بدون تکلیف مانده و ۲ بانده نشده و این جاده هر ساله به علت تردد زیاد شاهد تصادفات ناگوار و دردناکی است.

احمد امیری در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه جاده اروندکنار به آبادان مسیر گذر کاروان‌های راهیان نور به منطقه عملیاتی شلمچه است گفت: این مسیر از جاده‌های مهم گردشگری حوزه دفاع مقدس استان خوزستان به حساب می‌آید و کاروان‌ها و اتوبوس‌های راهیان نور از آن عبور می‌کنند.

او خاطرنشان کرد: ایمن و استاندارد نبودن این جاده می‌تواند برای کاروان‌های راهیان نور تهدیدی جدی به شمار آید. از این رو، توجه جدی و ورود و اقدام به موقع مسؤولان ذی‌ربط در این باره امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.
وی اظهار کرد: متاسفانه چند مدت پیش یک زوج جوان در این جاده دچار حادثه و فوت شدند.

امیری تصریح کرد: عدم توجه به رفع این مشکل از سوی مسؤولان ذی‌ربط سبب شده تا هر از گاهی شاهد بروز تصادفات در این جاده و کشته و زخمی شدن جمعی از همشهریانمان باشیم.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها