سرنوشت سریال‌هایی که بازیگران جنجالی در آن ایفای نقش کرده‌اند چه می‌شود؟

رئیس رسانه ملی: مالکیت آثار تولید شده در اختیار صدا و سیما است

تأکید رئیس صداوسیما و معاون امور زنان وخانواده رئیس‌جمهور

نقش رسانه‌ملی در ضریب‌دهی به الگوی زن‌موفق

دکتر پیمان جبلی، رئیس سازمان صداوسیما در دیدار معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، بر بازنمایی هرچه درخشان‌تر و بازنمود واقعی از ابعاد اجتماعی، سیاسی و فرهنگی حضور زن مسلمان در خانواده و جامعه و ضریب‌دادن به الگوی زن موفق و انقلابی ‌به‌عنوان مأموریت‌های مهم رسانه‌ملی در دوره تحول این سازمان تأکید کرد.
کد خبر: ۱۳۹۳۰۸۲

رئیس سازمان صداوسیما و معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در این دیدار همچنین درباره راه‌های همکاری هرچه نزدیک‌تر دو دستگاه در راستای مأموریت‌های مشترک در حوزه زنان، خانواده و طرح و پیگیری همدلانه مطالبات زنان‌ از قاب رسانه‌ملی گفت‌وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی رسانه‌ملی، بازنمایی الگوی زن انقلابی از جمله مأموریت‌های مهم رسانه‌ملی است و جبلی با اشاره به اهمیت موضوع مشترک زن و خانواده میان رسانه‌ملی، معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری، عنوان کرد: تاکنون فعالیت‌های متنوع و راهگشایی در این حوزه انجام شده‌ است اما رسانه‌ملی همچنان خود را در میانه راه می‌بیند و سعی کرده در دوره تحول، ابعادی نو و مغفول مانده از زن ایرانی را نیز در قاب رسانه بازنمایی کند.

جبلی در بخش دیگری از این دیدار با اشاره به اهمیت تعامل و هم‌افزایی دستگاه‌های فرهنگی در خصوص حوزه زنان و خانواده تصریح کرد: اتفاقات اخیر به ما یادآوری کرد همه دستگاه‌های فرهنگی باید کارهای مؤثرتر و ماندگارتری در این زمینه انجام دهند. در این میان رسانه‌ملی مصمم است در امر تولید محتوا تأثیرگذارتر باشد. رئیس سازمان صداوسیما ابراز امیدواری کرد این همکاری و هماهنگی متقابل، چشم‌اندازی روشن در فضای زن و خانواده رقم بزند.

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور نیز در این دیدار ضمن تشکر از همکاری و تعامل رسانه‌ملی افزود: باید با معرفی زنان موفق در اقشار مختلف از جمله کارآفرینان، نخبگان، هنرمندان و... جامعه را به خودباوری برسانیم.
وی با اعلام آمادگی برای تعامل معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری با صداوسیما اظهار کرد: امور زنان و خانواده با در اختیارگذاشتن محتواهای تصویری مؤثر درباره زنان و حضور کارآمد آنان در جامعه می‌تواند رسانه‌ملی را در الگوسازی و شناسایی نخبگان و زنان پیشرو یاری کند.

در ادامه، معاونان طرفین با بیان نظرات درباره مسائل حوزه زنان و خانواده راهکارهایی برای تعامل و همراهی بیشتر ارائه کردند.

روزنامه جام جم 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها