جام‌جهانی و رسانه‌ملی

از سیاه‌‌وسفید به ۴K

معاون امور استان‌های صداوسیما:

مسابقات جام‌ جهانی از تلویزیون ۴k پخش می‌شود

معاون امور استان‌های صداوسیما از پوشش زنده تمامی بازی‌های جام جهانی از تلویزیون همه استان‌ها خبر داد.
معاون امور استان‌های صداوسیما از پوشش زنده تمامی بازی‌های جام جهانی از تلویزیون همه استان‌ها خبر داد.
کد خبر: ۱۳۸۶۹۶۶

به گزارش جام جم آنلاین، حسن عابدینی در گفت‌وگو با تسنیم در سنندج در پاسخ به این سؤال که آیا در بحث جام جهانی در شبکه‌ های استانی اقدام خاصی در جهت رونق‌بخشی صورت گرفته است؟اظهار داشت: بله، صداوسیما برای نخستین بار امسال قراردادی امضاء کرده که به صورت «فورکی؛ 4k» تصاویر را دریافت و بازی‌های جام جهانی از شبکه 3 به عنوان شبکه اصلی در همه استان‌ها پخش شود.

وی از پوشش زنده تمامی بازی‌ های جام جهانی از تلویزیون خبر داد و گفت: از هیچ کمکی در جهت رونق‌بخشی شبکه‌های استانی دریغ نخواهیم کرد.

معاون امور استان‌های صداوسیما در پاسخ به این سؤال که در حوزه HD شدن شبکه‌های استانی برنامه خاصی صورت گرفته است؟ تصریح کرد: بسیاری از مراکز استان‌ها HD شده و استان‌هایی نیز که از این ظرفیت بی‌بهره‌اند در یک دوره بسیار کوتاه HD خواهند شد.

وی بر لزوم استفاده از همه ظرفیت‌ نخبگان برای تقویت شبکه‌های استانی خبر داد و افزود: صداوسیما بر اساس هویت‌ محوری و عدالت‌گستری زمینه‌ساز و محلی برای رفت‌وآمد نخبگان علمی، دانشگاهی، فرهنگی، سیاسی، کارآفرین بوده و از ظرفیت آنان استفاده خواهد شد.

عابدینی از برنامه‌ریزی برای ایجاد تحول در استان‌ها خبر داد و عنوان کرد: در این دوران تحول در تهیه برنامه‌‌ها و تولیدات بیشتر از بازیگران بومی استفاده می‌‌شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها