رئیس رسانه ملی در نشست افق تحول رسانه:

مسیر تحول علی رغم شیطنت‌ها و شایعه سازی‌ها ادامه دارد

title
رئیس رسانه ملی عزم بدنه سازمان صداوسیما برای ادامه مسیر تحقق برنامه تحول را جدی خواند و بر ناکارآمدی شیطنت‌ها و شایعه‌سازی‌ها تأکید کرد.
کد خبر: ۱۳۸۲۹۵۷

به گزارش جام جم آنلاین، پیمان جبلی، رئیس رسانه ملی امروز در دومین نشست افق تحول رسانه سخن گفت: وجود وفاق و همدلی میان اصحاب رسانه ملی برای ایجاد و استمرار تحول را به عنوان واقعیت و ارزش است و به لطف خداوند منان، اهالی رسانه ملی همراه و همصدا در مسیر تحول قدم بر می دارند و موانع را پشت سر می‌گذارند.

وی افزود: حرکت ما رو به جلوست و پیشرفت های فراوان و دستاوردهای کلانی محقق شده است. پیشرفت ها و دستاوردهایی که ریل گذاری تحولات بزرگ‌تر و بستر برکات و ثمرات درخشان تر را موجب خواهد شد.

رئیس سازمان صداوسیما در بخش دیگری از این نشست که با حضور خانواده معظم شهدا و نویسندگان حوزه ادبیات شفاهی مقاومت، همچنین معاونین او و دیگر مدیران سازمان صداوسیما برگزار شد، با تأکید بر اینکه، وجود موانع و چالش‌های پیدا و پنهان، هیچگاه حرکت تحولی سازمان را متوقف نخواهد کرد، گفت: ما به وجود موانع آگاه بودیم و سند تحول سازمان صداوسیما با اشراف بر موانع پیش بینی‌‌پذیر طراحی شده است.

او ادامه داد: واقف هم بودیم که برخی از اراده‌ها، دوستدار و خواهان تحول تریبون نظام جمهوری اسلامی نیستند؛ اما این اراده‌ها هیچ گاه قادر نیستند ما را از راهی که بدان قدم گذاشته ایم، مأیوس و منحرف سازند. از این رو، مسیر تحول را با قدرت می‌پیماییم.

جبلی شایعه سازی را یکی از نمودهای شیطنت توصیف کرد و گفت: شایعه‌ پراکنی و حاشیه‌سازی‌هایی که تا همین دیشب نیز شاهد آن بودیم، اگر چه به نوعی مانع و مانع تراشی قلمداد می‌شود، اما در برابر آگاهی و عزم تحول خواه اصحاب رسانه ملی، کارکرد مؤثری ندارد.

حرکت معاونت سیاسی سندمحورانه است

معاون سیاسی رئیس صداوسیما تأکید کرد که دغدغه معاونت سیاسی در دوران جدید این سازمان، حرکت سندمحورانه است.

علیرضا خدابخشی در سخنانش در دومین آئین افق تحول رسانه ملی، با بیان اینکه سال‌ها بود که معاونت سیاسی در تهیه و تنظیم و پخش و نشر خبر، از سندمحوری به دور افتاده بود، اظهار کرد: ما در دوره تحولی، سندمحوری را مبنا قرار داده ایم.

وی افزود: آنچه اکنون و امروز برای معاونت سیاسی اهمیت و موضوعیت ناگزیر دارد، سندمحوری و نگاه و اتکا به اسناد بالادستی نظام جمهوری اسلامی است.

خدابخشی پرداختن به دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی را یکی از محورهای تحولی در عرصه خبر توصیف کرد و گفت: تلاش ما این است که با تهیه بسته‌های گزارشی و خبری، مردم ،چهره کشور و جامعه خود را در آینه امروز یا دیروز خود مشاهده کنند تا متوجه خدمات و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در طول زمان شوند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها