برای شرکت در مسابقات پاراجهانی 2022 امارات

اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر در تبریز

دومین مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر با حضور ۱۹ ورزشکار برای شرکت در مسابقات پاراجهانی ۲۰۲۲ امارات در تبریز در جریان است.
کد خبر: ۱۳۷۹۱۲۴
به گزارش جام جم آنلاین آذربایجان شرقی، این اردو برای حضور قدرتمندانه در مسابقات جهانی بسکتبال با ویلچر در سال ۲۰۲۲ که آبان ماه امسال در دبی برگزار خواهد شد، برپا شده است.

حکیم منصوری، وحیدسعادت‌پور، سعید حیدری، عبدالجلیل قرنجیک، حسن عبدی، دانیال ذاکری، علی کریمی، ایمان بگ‌زاده، محسن بیگدلی، علیرضاکمالی‌فر، امیدهادی‌اظهر، حسنعلی کعب عمیر، امیررضا احمدی، حسن اسدیانی، فالح عیاشی، محسن طلوعی، مهدی عباسی، محمدحسن سیاری و علی اکبر ابراهیمی ۱۹ ملی پوشی هستند که زیر نظر مسعود فلاح سرمربی و حسن پالار مربی تیم ملی به تمرین می پردازند.

یاسر گیلکی به عنوان مربی بدنساز، حسام احمدپور به عنوان مسئول تدارکات و حسین کارگر به عنوان مربی فرهنگی در این اردو ملی پوشان را همراهی می کنند.

مربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران با خوب توصیف کردن شرایط این اردو، گفت: تمام جوانب برای برگزاری یک اردوی با کیفیت از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی و موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار تبریز آماده شده و شرایط اردو بسیار خوب است.

محمدحسین کارگر افزود: شرایط تبریز از لحاظ زیرساختی بسیار خوب است و تا به امروز میزبانی بسیار با کیفیّتی از سوی آذربایجان شرقی را شاهد بودیم و جا دارد از همه مسئولان بنیاد، موسسه ایثار و اداره کل ورزش و جوانان این استان قدردانی کنیم.

وی گفت: اردونشینان، تا هجدهم شهریور ماه هر روز در ۲ وعدۀ صبح و بعد از ظهر به تمرین می پردازند تا با قدرت در مسابقات پاراجهانی ۲۰۲۲ امارات حضور داشته باشند.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها