دبیر کنگره یکصد و هفتمین سالروز شهادت رئیسعلی دلواری اعلام کرد؛

تجلیل از مدافعان خلیج فارس در زادگاه دلاور دلواری

رئیس مجلس شورای اسلامی،به عنوان سخنران ویژه کنگره شهید رئیسعلی دلواری به بوشهر سفر کرد.

زادگاه رئیسعلی دلواری؛میزبان رئیس مجلس

دبیر کنگره یکصد و هفتمین سالروز شهادت رییسعلی دلواری با اشاره به سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به استان بوشهر به خبرنگار جام جم گفت:...
کد خبر: ۱۳۷۸۵۵۳
نویسنده علیرضا برازجانیدبیر کنگره یکصد و هفتمین سالروز شهادت رییسعلی دلواری با اشاره به سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به استان بوشهر به خبرنگار جام جم گفت: به پاس حماسه آفرینی و جانفشانی دلاوران تنگستانی در دفاع از مرزهای آبی کشور و در مقابله با هجوم ناوگان دریایی سلطنتی انگلیس و در آستانه سالروز شهادت رئیسعلی دلواری،کنگره بزرگداشت این سردار مبارز جنوب امروز پنجشنبه در دلوار،زادگاه شهید رئیسعلی دلواری و با حضور دکتر محمدباقر قالیباف،رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.
عبدالرضا عالی پور اضافه کرد: برنامه اصلی کنگره که همان مراسم ویژه با حضور دکتر قالیباف، رئیس محترم مجلس شورای اسلامی است راس ساعت ۲۱ در منزل شهید رئیسعلی دلواری با حضور مسئولین کشوری و لشکری و مدیران استانی برگزار می شود .
وی ادامه داد:رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه سفر به بوشهر برای سخنرانی در کنگره شهید دلواری از تاسیسات پارس جنوبی،پروژه راه آهن شیراز به بوشهر،سد دالکی و همچنین جزیره نگین بازدید خواهد کرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها