مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام عنوان کرد:

77 روستای استان با مشکل آب مواجه هستند

هشدار مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام :

منابع آبی وضعیت خوبی ندارند

مدیرعامل آبفای استان ایلام گفت : به دلیل بروز بی سابقه پدیده خشکسالی دبی استحصالی منابع آبی مانند چاه ها، ‌چشمه ها و سد ایلام بشدت کاهش یافته است
کد خبر: ۱۳۷۰۶۷۹

به گزارش جام جم آنلاین  ایلام؛  پرویز ناصری افزود: افزایش بیش از حد دما و در پی آن افزایش مصرف آب منجر به افت فشار و یا کمبود آب شده که برای رفع این مشکل، مشترکین ضمن رعایت الگوی مصرف نسبت به نصب مخزن ذخیره آب در منازل خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه در تلاش هستیم به گونه ای برنامه ریزی کنیم که شهروندان در مصرف آب شرب دچار مشکل نشوند، تصریح کرد: هر زمان احساس شود آب آشامیدنی مردم تأمین نمی‌شود به‌طور حتم مجبور به جیره‌بندی می‌شویم.

ناصری با تأکید بر اینکه با مشترکان پرمصرف آب قطعا برخورد می شود، تاکید کرد : از شهروندان فهیم خواهان گزارش انشعابات غیرمجاز و مشترکینی که آب آشامیدنی را برای شستشوی کوچه و معابر هدر می دهند به سامانه 122 هستیم.

مدیرعامل آبفای استان ضمن دعوت مردم به مدیریت و رعایت الگوی مصرف، اظهار داشت : اطلاعیه ها و هشدارهای آبفای استان را حتما پیگیری نمایید.

ناصری در پایان خاطرنشان ساخت : برای عبور از این شرایط سخت نیازمند همکاری و همدلی تمام هم استانی های عزیز هستیم و مطمئنا مجموعه آبفای استان هرچه تلاش کند تا همیاری و همکاری مردم نباشد ارایه خدمات مطلوب به هم استانی های گرامی امکان پذیر نخواهد بود
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها