همزمان با سی و سومین سالگرد رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی، مجموعه مستند «رازهای جماران» با محوریت نمایش ناگفته‌ هایی از زندگی امام راحل از شبکه دو پخش می شود.
کد خبر: ۱۳۶۸۱۶۸

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه دو، مجموعه مستند «رازهای جماران» در چهار قسمت 30 دقیقه‌ای به روایت زندگی حضرت امام خمینی (ره) و مناسبات سیاسی و فردی ایشان از زبان محافظین بیت امام در حد فاصل سال‌های 57 تا 68 می‌پردازد. محافظین جزو نزدیکترین افراد به بیت امام بودند و ناگفته‌ها و روایت‌های شنیدنی و جذابی را از زندگی امام خمینی(ره) برای بیان دارند که برای اولین بار در قالب یک مجموعه مستند روایت خواهد شد.

همچنین در مجموعه مستند ««رازهای جماران» برای اولین بار بیش از صد قطعه عکس و تصاویر دیده نشده از جماران و بیت امام به نمایش در می‌آید.

ساخت این مجموعه مستند بیش از دو سال به طول انجامیده است و برای ساخت آن از صدها ساعت گفت‌وگوی شنیده نشده و هزاران صفحه منابع دیده نشده استفاده شده است.

مجری طرح مستند «رازهای جماران» محسن سلیمانی است و این مجموعه به کارگردانی مشترک محسن سلیمانی و محمد ثقفی در خانه مستند تهیه و محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که نخستین قسمت آن، پنجشنبه 12 خرداد ساعت 18:40 روانه آنتن شبکه دو می شود.

سایر قسمت های این مستند نیز از جمعه 13 تا یکشنبه 15 خرداد ساعت 19:40 پخش خواهد شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها