۳۰۰۰ خانوار را خودکفا می‌کنیم
مدیرکل کمیته امداد لرستان:

۳۰۰۰ خانوار را خودکفا می‌کنیم

title
خرم آباد-جام جم آنلاین- مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۰۰۰ حامی به جمع حامیان اکرام ایتام لرستان افزوده شد
کد خبر: ۱۳۶۸۰۴۰
به گزارش جام جم آنلاین لرستان جلال شیخ پور، گفت: سال گذشته ۴۷ هزار و ۲۲۰ حمایت‌کننده ایتام داشتیم که در قالب طرح اکرام ایتام، ۵۸۵۰ از ایتام و ۵۵۷۰ نفر از محسنین را تحت حمایت خود قرار داده و در این راستا مبلغی بالغ‌بر ۵۹۰ میلیارد ریال یاری کرده‌اند.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه ماه مبارک رمضان در ابتدای سال ۱۴۰۱ قرار داشت و در این ماه گرایش مردم به نیکوکاری و دستگیری از مساکین و توجه به ایتام افزایش می‌یابد، قریب به ۲۰۰۰ نفر به جمع حامیان ایتام در لرستان افزوده شد.
مدیرکل کمیته امداد لرستان خاطرنشان کرد: با توجه به آنچه گفته شد آمار ایتام تحت حمایت به ۵۹۱۰ نفر و محسنین به ۵۶۶۴ نفر افزایش پیدا کرده‌اند.
شیخ‌پور اضافه کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون حامیان بالغ‌بر ۱۱۵ میلیارد ریال به ایتام و محسنین کمک کرده‌اند.
وی بیان کرد: طرح اکرام ایتام با هدف حمایت از کودکان یتیم و تأمین نیازمندی‌های آنان در زمینه‌های معیشتی، تحصیلی، درمان و... آغاز شد.
مدیرکل کمیته امداد لرستان ادامه داد: در این طرح، افراد نیکوکار با پذیرفتن و تقبل حمایت مالی از یک یا چند یتیم در طول سال نسبت به رفع مشکلات مادی و معنوی آنان در قالب کمک به یتیم خاص، کمک به دانش‌آموز خاص، کمک به دانشجوی خاص و ... اقدام می‌کنند
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها