تکمیل سناریوی آمریکا علیه فوتبال ایران

اوکراین آماده بازی با کانادا شد

سناریوی آمریکا برای لغو بازی دیدار تیم ملی فوتبال ایران با کانادا با ورود اوکراین به میدان تکمیل شد.
کد خبر: ۱۳۶۷۸۲۷

به گزارش جام جم آنلاین، فدراسیون فوتبال کانادا روز گذشته در اقدامی کاملا سیاسی و غیرورزشی اعلام کرد دیدار دوستانه تیم ملی این کشور با ایران لغو شد.

فدراسیون فوتبال این کشور امروز در اعلام جزئیات لغو دیدار با ایران به دخالت امور سیاسی به برگزار نشدن این بازی تدارکاتی اشاره مستقیم کرد و به نوعی اعتراف کرد که به خاطر مسائل سیاسی این دیدار لغو شد.

سناریوی آمریکا برای لغو بازی دوستانه رقیب مستقیم خود در جام جهانی 2022 قطر درحالی تکمیل شد که امروز دولت اوکراین که این روزها زیرنظر آمریکا با روسیه در حال جنگ است اعلام آمادگی می کند تا با تیم ملی کانادا به جای ایران بازی کند.

آندری بوکویچ کاردار اوکراین در کانادا در این زمینه در مصاحبه تلویزیونی، گفت: فدراسیون فوتبال کانادا همسایگان ما هستند. آنها از سفارت فاصله چندانی ندارند. من خوشحالم که به آنجا بروم و از آنها سوال کنم که آیا آماده بازی با تیم ملی اوکراین هستند.

با ورود اوکراین برای پرکردن جای خالی ایران مقابل کانادا بیش از پیش مشخص می شود که آمریکا با برنامه قبلی کانادا را تحت فشار گذاشته تا بازی دوستانه اش را لغو کند و برای جبران این خسارت یک جایگزین معرفی کرده است.

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها