ارائه برق رایگان به کشاورزان زنجانی
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق زنجان:

ارائه برق رایگان به کشاورزان زنجانی

لهونیان خبر داد:

1612 دستگاه ماینر غیرمجاز در کردستان کشف شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: از سال گذشته تاکنون یک هزار و 612 دستگاه ماینر غیرمجاز به ارزش حدود 520 میلیارد ریال در استان کشف و ضبط شده است.
کد خبر: ۱۳۶۶۰۶۰

به گزارش جام جم آنلاین کردستان، هیوا لهونیان صبح امروز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه با کشف این تعداد دستگاه ماینر، پنج مگاوات در مصرف برق صرفه جویی شده است، گفت: بیشترین تعداد ماینر غیرمجاز کشف شده در این مدت مربوط به مریوان با 320 دستگاه بوده است.

وی اظهار کرد: شرکت توزیع برق با تشکیل اکیپ های ویژه و با کمک نیروی انتظامی، برای جلوگیری از سواستفاده های احتمالی، نظارت بر مناطق مشکوک و پرمصرف برق را تشدید کرده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان افزود: این دستگاه‌ها علاوه بر مصرف بالای برق و استفاده از تعرفه ارزان، خسارت زیادی به شبکه توزیع برق وارد کرده و بخشی از خاموشی ناخواسته را سبب می شود.

لهونیان با تاکید بر برخورد جدی و قانونی با مراکز غیرمجاز سرقت انرژی با همکاری مراجع قضایی و انتظامی از مشترکان خواست در صورت مشاهده مراکز استخراج غیرمجاز رمز ارز، باشماره 121 تماس گرفته یا آن را از طریق شماره همراه 09354021780 اطلاع دهند و تا سقف معینی پاداش دریافت کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها