فرمانده مرزبانی انتظامی کشور خبر داد؛

انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در مرزهای شرقی ایران

فرمانده مرزبانی استان آذربایجان‌غربی خبر داد

۳۶ قبضه سلاح شکاری قاچاق کشف شد

فرمانده مرزبانی استان آذربایجان‌غربی گفت: مرزبانان هنگ مرزی ارومیه، تعداد ۳۶ قبضه سلاح شکاری قاچاق از مخلان نظم و امنیت کشف کردند.
کد خبر: ۱۳۶۵۳۵۸

به گزارش جام جم آنلاین، سردار ‌یحیی حسین‌خانی‌ امروز در جمع خبرنگاران‌ اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق سلاح و مهمات، ماموران هنگ مرزی ارومیه با اشراف اطلاعاتی و رصد گذرگاه ها با استفاده از تجهیزات هوشمند، موفق به شناسایی قاچاقچیان سلاح و مهمات در مرز این شهرستان شدند.

وی افزود: مرزبانان پس از شناسایی قاچاقچیان ضمن وارد کردن ضربه مهلک بر آن‌ها، توانستند تعداد 36 قبضه سلاح شکاری قاچاق از مخلان نظم و امنیت کشف کنند.

فرمانده مرزبانی استان آذربایجان‌غربی، با بیان اینکه قاچاقچیان با استفاده از شرایط جوی و کوهستانی منطقه به سمت خاک کشور مقابل متواری شدند، خاطرنشان کرد: تلاش مأموران برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان در دستور کار قرار دارد.

وی گفت: مرزبانان و مرزنشینان در برابر اشرار، سوداگران مرگ، قاچاقچیان و تمامی سودجویانی که برای کسب منفعت نامشروع قصد تجاوز به حریم امنیتی مرزهای شمال‌غرب کشورمان را دارند، با وحدت و اعتقاد قلبی ایستاده‌اند و مقتدرانه با هرگونه تحرک و اقدامات غیرقانونی در مرز مقابله و برخورد می‌کنند.

منبع: تسنیم 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها