نتانیاهو:

در عرض یک ماه و نیم، ۱۹ اسرائیلی کشته شد

نخست‌وزیر سابق رژیم اسرائیل ‌خواستار استعفای دولت نفتالی بنت و تشکیل یک «دولت قوی» به ریاست او شد که بتواند با حماس مقابله کند.
کد خبر: ۱۳۶۵۱۸۶
به گزارش جام جم آنلاین ، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی در رشته توئیت خود، خواستار سرنگونی دولت بنت و استعفای کابینه او به دلیل ناکارآمدی و ناتوانی در جلوگیری از کشته شدن اسرائیلی‌ها شد.

نتانیاهو در صفحه توئیتر خود نوشت: «دولت فریبکار و ضعیف بنت به جای مبارزه با تروریسم، مشغول جلسات مطبوعاتی دروغین است. طبق معمول، آن‌ها واقعیت‌ها را فراموش می‌کنند».

وی ادامه داد: «نتانیاهو کسی بود که دستور ترور احمد الجعبری فرمانده شاخه نظامی حماس و (بهاء) ابوالعطا از رهبران برجسته جهاد اسلامی و همچنین دستور تمدید عملیات نگهبان دیوار‌ها برای از بین بردن یحیی السنوار و محمد ضیف (فرمانده گردان‌های عزالدین قسام شاخه نظامی حماس) بر خلاف فشار‌های جبهه‌های مختلف داخل اسرائیل را صادر کرده است».

به گزارش خبرگزاری معا، نتانیاهو افزود: «در زمان نتانیاهو، حماس می‌دانست که بهای آن را خواهد پرداخت، اما تحت ریاست بنت، آن‌ها ضعف او را احساس می‌کنند و جرات می‌کنند».

وی گفت: «هیچ دلیلی وجود ندارد که منتظر حمله بعدی باشیم. این دولت باید به خانه خود برود و باید بلافاصله یک دولت ملی قدرتمند به ریاست نتانیاهو تشکیل شود که آرامش و امنیت را به اسرائیلی‌ها بازگرداند».

نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی مدعی شد که «طبق داده‎های ارتش اسرائیل، در دوران ریاست حزب لیکود و نتانیاهو، ما در امن‌ترین دوره به سر می‎بردیم، اما اکنون در دوره نخست وزیری بنت، ۱۹ نفر در یک ماه و نیم گذشته کشته شدند».
 
منبع: تسنیم 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها