jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۴۱۳۶۱   ۱۷ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۵:۰۸

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر تشریح کرد؛

برنامه هفته ملی کودک در استان

اگرچه وجود شرایط کرونایی و لزوم فاصله گذاری ها شرایط ویژه ای را برای همه ما به وجود آورده است که ملزم به رعایت به منظور حفظ سلامتی کودکان و نوجوانان عزیزمان در استان هستیم ولی اهمیت موضوع تربیت و آموزش برای نسل نوپای انقلاب موضوعی است که نباید به دست فراموشی یا سهل انگاری سپرده شود .

 

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر و به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر؛ برنامه های ویژه هفته ملی کودک تشریح گردید. رسولی در نشستی ویژه در خصوص گرامیداشت این هفته گفت: اگرچه وجود شرایط کرونایی و لزوم فاصله گذاری ها شرایط ویژه ای را برای همه ما به وجود آورده است که ملزم به رعایت به منظور حفظ سلامتی کودکان و نوجوانان عزیزمان در استان هستیم ولی اهمیت موضوع تربیت و آموزش برای نسل نوپای انقلاب موضوعی است که نباید به دست فراموشی یا سهل انگاری سپرده شود .

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر گفت: اگر چه امر مهم آموزش و مسائل تربیتی در تمامی ایام سال مورد توجه کانون پرورش فکری ست لیکن خاصه در این هفته که از ۱۶ مهرماه تا ۲۲ مهرماه خواهد بود از هیچ کوششی برای کودکان این استان فروگذار نخواهیم کرد.

وی اشاره کرد: برگزاری ویژه برنامه‌های فرهنگی، هنری، ادبی، علمی و آموزشی از مهم ترین سرفصل های برنامه‌های این یک هفته خواهد بود که تنوع ، نوآوری و لذت بخش بودن از خصیصه های مهم این برنامه ها خواهد بود.

مدیر کل کانون استان بوشهر ضمن تأکید بر برگزاری هر چه باشکوه‌تر و با کیفیت تر هفته ملی کودک گفت ضمن رعایت همه جانبه پروتکل ها و با توجه به رنگبندی شهرستان ها به تشخیص ستاد استانی کرونا ، ویژه‌برنامه‌های روز جهانی و هفته ملی کودک در سراسر استان بوشهر توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری سایر دستگاه‌های هم راستای فرهنگی، به صورت سه حالت حضوری ، نیمه حضوری یا ترکیبی از حضوری و مجازی و کاملا مجازی برگزار خواهد شد و هریک از دستگاه‌های عضو کمیته بزرگداشت هفته ملی کودک طبق برنامه های پیشنهادی خود به اجرای ویژه برنامه‌های خاص کودکان در طول هفته ملی کودک خواهد پرداخت.

وی با اشاره به روز شمار هفته ملی کودک گفت:«کودک، صلح، بازی و نشاط»،«کودک، باورهای دینی و معنویت»، «کودک، خانواده، آموزش و مهارت‌های زندگی»، «کودک، امنیت، بهداشت و سلامت جامعه»،«کودک، کتاب، هنر و ادبیات»، «کودک، هویت، میراث طبیعی و فرهنگی» و «کودک، رسانه و فناوری‌های نوین» اسامی است که با نگاه به اهمیت دوران کودکی برای روزهای مختلف هفته ملی کودک انتخاب شده است.

وی همچنین اشاره کرد در استان بوشهر نیز به همت کانون پرورش فکری و با همکاری ادارات و نهادهای فرهنگی ویژه‌برنامه‌های متنوعی هم راستا با اهداف تعیین شده برای این رویداد مهم فرهنگی در نظر گرفته شده است و همگی می‌کوشیم با فراهم‌آوردن زمینه‌ مناسب مخصوصا در این روزها که کودکان بخاطر شرایط خاص جامعه بخاطر بیماری کمتر کودکان با گروه همسالان ارتباط دارند با ایجاد فضایی شاد، مفرح و با نشاط برای کودکان استان نوید بخش روزهای خوب باشیم.

 

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

استاندار بوشهر در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بوشهر گفت: فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث شده تا وحدت که حلقه گمشده اخلاق سیاسی است در بوشهر نسبت به خیلی جاها بیشتر باشد که این همدلی در شتاب توسعه ای موثر خواهد بود.

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

همزمان با شروع فصل سرد سال و کاهش دما، صنعت گاز رنگ و بویی دیگر به خود می گیرد. حساسیت ها برای تامین پایدار گاز در همه بخش ها به ویژه واحد های خانگی با اولویت بیشتری از سوی شرکت ملی گاز ایران دنبال می شود.

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

پیاده راه سازی مدتهاست که در میان انبوه مشکلات شهری بوشهر از یاد رفته است و داستان نا تمامی از مشکلات هستند که گریبان مردم کوچه و خیابان را می گیرند.

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها