jamejamonline
لرستان عمومی کد خبر: ۱۳۴۰۸۲۳   ۱۳ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۷:۰۶

وزیر کشور گفت: : دولت آقای رئیسی خودش را متعهد را می‌داند که با تمام توان در خدمت استان‌هایی مثل لرستان باشد که برخی کاستی‌ها گریبان گیر این استان‌ها است.

به گزارش جام جم انلاین لرستان: احمد وحیدی در معارفه استاندار لرستان ، اظهار کرد: لرستان در کنار ظرفیت ها و پتانسیل هایی که در حوزه صنعت، کشاورزی، گردشگری، آب و...  دارد مشکلات انبوهی نیز دارد.

وی ادامه داد: بخش زیادی از مشکلات لرستان ناشی از بیکاری است،  که ضروری است اندیشمندان و مراجع فکری و عملی در استان روی این مسئله تدابیر لازم را داشته باشند.

وی تصریح کرد: لرستان نیازمند الگوی حکمرانی صحیح در داخل استان است و باید به ثروت خود اعتقاد داشته باشد .قطعا با برنامه ریزی و مدیریت صحیح و...  استان با این همه ظرفیت بزرگ نه تنها نیازهای خود را می تواند برطرف کند بلکه به استان‌های دیگر کمک کند و صادرات داشته باشد.
 
وحیدی عنوان کرد: زیویار ، فردی فرهیخته و با ظرفیت‌های خوب ملی و ارتباطات خوب در سطح کشور، جوان و پرانرژی و صاحب ایده است و قطعا شاهد شتاب خوبی در کلیه حوزه ها در لرستان خواهیم بود.
 
 
وزیر کشور گفت: آقای زیویار مجاز به هیچ سفارشی نیست و نیروها باید بر اساس شایسته سالاری مسئولیت بگیرند.
 
وی افزود : در بحث انتصابات باید مراقب باشید کار را به شایستگان بدهید و این ربطی به طایفه و سفارش‌ها ندارد.
 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس لرستان - یادداشت

بیشتر
نقش راه‌آهن در توسعه گردشگری

نقش راه‌آهن در توسعه گردشگری

حمل‌ونقل بخش مهمی از فعالیت‌ها در بخش گردشگری است که علاوه بر جابه‌جایی گردشگران از مبدأ به مقصد، خود نیز می‌تواند یک جاذبه گردشگری باشد. راه آهن یکی از اقتصادی‌ترین وسایل حمل و نقل محسوب می‌شود.

نیازمندی ها