jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۳۹۷۱۰   ۰۵ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۵:۰۶

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد

نبود ایمنی عامل انسداد 7 جاده

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور ضمن تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور از انسداد 7 جاده به دلیل نبود ایمنی خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس درباره آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ ها اظهار داشت: براساس اطلاعات 2347 دستگاه ترددشمار جاده‌ای، کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها نسبت به روز قبل 2.9 درصد کاهش نشان می‌دهد. در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ ها 14 درصد بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

آزادراه کرج - تهران پرترافیک‌ترین جاده کشور

وی بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته آزادراه کرج - تهران با 136 هزار تردد، آزادراه قزوین - کرج با 130 هزار تردد و آزادراه تهران - کرج با 129 هزار تردد پرترافیک‌ترین جاده کشور بود.

ترافیک سنگین در محورهای هراز و کندوان

محرابی‌نیا اظهار داشت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور کندوان مسیر جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا سرودار و ترافیک سنگین در محدوده مجلار مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

وی از بروز ترافیک سنگین در مسیر رفت و برگشت محور هراز محدوده آب‌اسک گفت و افزود: در محورهای فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و همچنین قزوین - رشت تردد روان است.

نبود ایمنی عامل انسداد 7 جاده

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: در حال حاضر جاده رامیان - شاهرود، محور شمشک - دیزین، جاده شهداد -نهبندان و محور خرم‌آ‌باد - پلدختر، جاده پونل - خلخال، محور رؤیان - بلده و جاده رباط پشت بادام - بیاضه در استان یزد به دلیل نبود ایمنی در مسیر مسدود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها