jamejamonline
البرز عمومی کد خبر: ۱۳۳۷۲۵۶   ۲۲ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۳:۵۴

در پی افزایش غیرقانونی قیمت نان در البرزصورت می گیرد

با متخلفان برخورد می‌شود

معاون اجرایی تعزیرات حکومتی البرز گفت: هرگونه افزایش قیمت نان در البرز برخلاف قانون بوده و با متخلفان به شدت برخورد می‌شود.

با متخلفان برخورد می‌شودبه گزارش جام جم آنلاین البرز، بالا رفتن هزینه های تولید نان باعث شد که قبل از افزایش رسمی قیمت ها خود نانوایان به صورت هماهنگ اقدام به افزایش غیر رسمی نان کنند تا هزینه های خود را پوشش داده از مستهلک شدن این صنعت جلوگیری کنند.
از طرفی شهروندان نیز دربرخورد با این مسئله از گرانفروشی ها گلایه می کنند اما ظاهرا همه این ها قرار نیست تکانی به نظام قیمت گذاری البرز بدهد.
معاون تعزیرات حکومتی البرز در این زمینه گفت: قیمت نان بربری ۱۰۰۰ تومان، قیمت نان سنگک ۱۱۰۰ تومان و نان تافتون ۵۰۰ تومان است؛ بنابراین اگر نانوایی ها نان را بالاتر از این نرخ‌ها به فروش برسانند تخلف کرده و با آن ها برخورد خواهیم کرد.
نوالهی افزود: برخی از نانوایی‌ها اقدام به افزایش قیمت نان کرده بودند که این کار تخلف است.
اوبا اشاره به این که افزایش قیمت نان تا زمانی که نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار استان تصویب نشود، همان قیمت سابق است، گفت: در حال حاضر هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت گرفته نشده است.
معاون تعزیرات حکومتی البرز افزود: مردم می‌توانند با شماره تلفن ۱۲۴ و سامانه ۱۳۵ تخلفات را به تعزیرات حکومتی و سازمان صمت گزارش دهند روزانه ۱۵ اکیپ بازرسی در سطح استان بر نانوایی‌ها نظارت می‌کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها