برنامه «نمودار» دوشنبه 15 شهریور با حضور دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران به بررسی جزئیات خرید لوازم خانگی با کارت اعتباری تا سقف ۳۰ میلیون تومان می پردازد.
کد خبر: ۱۳۳۵۸۶۰

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، به دنبال تشدید رکود در بازار لوازم خانگی انجمن صنایع لوازم خانکی ایران از اجرای طرحی تحت عنوان خرید لوازم خانگی با کارت اعتباری تا سقف ۳۰ میلیون تومان خبرداد.

تورم موجود در جامعه و کاهش توانایی مالی مردم عاملی شده ه تا کمتر سراغ خرید لوازم خانگی نو بروند و بیشتر ترجیح دهند کالاهای قدیمی خود را تعمیر کنند.

در همین زمینه انجمن صنایع لوازم خانگی ایران از اجرای طرحی تحت عنوان خرید لوازم خانگی با کارت اعتباری تا سقف 30 میلیون تومان خبرداده است تا در قالب آن تا حدودی رکود خرید لوازم خانگی کاهش پیدا کند.

از همین رو برنامه اقتصادی «نمودار» دوشنبه 15 شهریور با حضور عباس هاشمی دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایرانبه بررسی جزئیات خرید لوازم خانگی با کارت اعتباری تا سقف ۳۰ میلیون تومان می پردازد.

گفتنی است «نمودار» این هفته به تهیه کنندگی عاطفه بنایی و اجرای حامد نجم الهدی و حمید طلیمی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها