jamejamonline
اصفهان عمومی کد خبر: ۱۳۳۴۹۰۷   ۰۸ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۵:۳۹

دیدار شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان

مدیران توانمند، پاک دست و جهادی را حفظ کنید

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: توصیه من این است که با تغییر شهردار، همه مدیران شهرداری اصفهان تغییر نکنند چراکه می‌توان مدیران توانمند، پاک دست و جهادی کنونی که تجربه کافی دارند را حفظ کرد و از ظرفیت‌ آنان بهره برد.

مدیران توانمند، پاک دست و جهادی را حفظ کنیدبه گزارش جام جم انلاین اصفهان ؛
آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار شهردار جدید و رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با انتقاد از تغییر اکثر مدیران هم‌زمان با تغییر دولت‌ها اظهار داشت: مادامی که رئیس‌جمهور، وزرا و شهرداران تغییر می‌کنند، اکثر مدیران پایین‌دستی نیز تغییر می‌کنند و به نوعی همه ظرفیت‌ها و تجربه‌های آنان کنار گذاشته می‌شود و مدیرانی بر روی کار می‌آیند که نیاز به تجربه دارند.
وی با بیان اینکه هر مدیری که فساد می‌کند و یا کارایی ندارد باید کنار گذاشته شود، افزود: توصیه من این است که با تغییر شهردار، همه مدیران شهرداری اصفهان تغییر نکنند چراکه می‌توان مدیران توانمند، پاک دست و جهادی کنونی که تجربه کافی دارند را حفظ کرد، از ظرفیت آنان برای پیشبرد فعالیت‌های شهرداری استفاده کرد و سلیقه‌های سیاسی را در این کار دخالت نداد.
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان عنوان کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران مدیران با تجربه‌ای را در درون خود پرورش داده است که لازم است که از تجربه این مدیران در قالب‌های مختلف استفاده کرد برای مثال هر مدیر با برگزاری جلساتی با مدیران قبلی می‌تواند از ظرفیت و تجربه آنان استفاده کند.
وی گفت: شهردار اصفهان باید بر اساس مصوبات شورای شهر و قوانین موجود عمل کند و نظر و سفارش اعضاء شورا را در کار خود دخالت ندهد؛ برخی از شهرداران گذشته اصفهان این‌گونه بودند و فشارهای سیاسی را تحمل کرده و بر اساس قانون عمل می‌کردند.
آیت‌الله طباطبایی نژاد یادآور شد: اصفهان شهر خاص و ویژه‌ای است و مشکلات فراوانی دارد؛ از سوی دیگر کارهای بزرگی همچون مترو و سالن اجلاس در حال اجرا است که نباید روی زمین بماند چراکه هر چقدر این پروژه‌ها به کندی پیش برود هزینه بیشتری دارد.
علی قاسم‌زاده، شهردار اصفهان در این دیدار گفت: تلاش می‌شود با اقدامات و برنامه‌ریزی صحیح، اعتماد مردم نسبت به نظام اسلامی بهبود یابد و عملکرد ما به گونه ای باشد که رضایت مردم از شهرداری اصفهان افزایش چشمگیری داشته باشد.
محمد نور صالحی، رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در این دیدار درباره انتخاب شهردار جدید اصفهان گفت: سعی شده تا اعضاء شورای اسلامی شهر اصفهان با آگاهی کامل شهردار جدید را انتخاب کنند و به این نکته توجه داشته باشند که انتخاب نادرست شهردار، حق‌الناس را در پی دارد، همچنین به این نکته توجه شده تا فشارهای سیاسی موجود به روند صحیح انتخاب شهردار لطمه‌ای وارد نکند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس اصفهان - یادداشت

بیشتر

سرویس اصفهان - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها